безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)
Про компанію

Про компанію

Компанія «Вегас» — найбільший білоруський виробник матраців і аксесуарів для сну — протягом багатьох років пропонує своїм покупцям продукт, у якому втілились найяскравіші мрії про винятковий відпочинок. Увага до традицій та ультрасучасні технології дозволяють компанії виготовляти матраци найвищої якості. Наділені прекрасними ортопедичними властивостями, вони дарують вам глибокий, спокійний сон і швидко відновлюють сили.

За тривалий час свого існування компанія «Вегас» пройшла шлях від невеликого виробництва, що використовує лише ручну роботу, до великого промислового підприємства із найсучаснішим обладнанням. Із локальної марки Vegas перетворилась у сильний бренд міжнародного значення, добре відомий як клієнтам із країн колишнього СРСР, так і поціновувачам комфортного відпочинку із країн Східної та Центральної Європи.

Колекції матраців Vegas покликані у найдрібніших нюансах відповідати вашому стилю життя — яким би він не був. Ви можете дотримуватися чіткого розпорядку дня і прокидатися о 6 ранку за дзвінком будильника. А може, не пропускаєте нагоди поніжитися у ліжку стільки, скільки заманеться. Перед тим, як зануритися у сон, ви здійснюєте цілий ритуал. Або миттю засинаєте, ледь торкнувшись затишної поверхні матраца. Можливо, заплющивши очі, ви мрієте про сонячний ранок. Чи перебуваєте у передчутті нових неймовірних пригод, які чекають на вас уві сні. Ми знаємо одне — ви також вірите у те, що життя може бути яскравим не тільки у променях сонця!