безкоштовна лінія
0 800 604 597
10:00-22:00 (щоденно)
Подушки

Подушки

Дуже важливо, щоб вашій шиї було так само комфортно, як і спині. Допомогти у цьому покликані ортопедичні подушки із натурального латексу. Їхня пружність та ергономічна форма допоможуть вам досягти повного розслаблення та максимального комфорту.
Подушка 9 (50x70)
Подушка 9 (50x70)
Подушка класичної форми з основним елементом із латексного наповнювача.

Стандартная цена: 1 505 грн.

Спеціальна ціна: 828 грн.

--
Подушка 19
Подушка 19
Класична подушка з наповнювачем із інноваційного матеріалу MemoryFoam.

Стандартная цена: 735 грн.

Спеціальна ціна: 588 грн.

--
Подушка 14
Подушка 14
Подушка класичної форми зі сторонами з матеріалу MemoryFoam із різним ступенем м'якості та властивостями.

Стандартная цена: 3 185 грн.

Спеціальна ціна: 2 548 грн.

--
Подушка 17
Подушка 17
Ергономічна латексна подушка для підлітків і дорослих з двома валиками різної висоти.

Стандартная цена: 2 275 грн.

Спеціальна ціна: 1 820 грн.

--
Подушка 20
Подушка 20
Подушка із перфорованого віскоеластичного матеріалу MemoryFoam із додатковим шаром гелю.

Стандартная цена: 4 515 грн.

Спеціальна ціна: 3 612 грн.

--
Подушка 21
Подушка 21
Ергономічна подушка з двома валиками із віскоеластичного матеріалу MemoryFoam із охолоджувальним шаром гелю.

Стандартная цена: 4 515 грн.

Спеціальна ціна: 3 612 грн.

--
Подушка Bimbo
Подушка Bimbo
Подушка із MemoryFoam для дітей від 3-х років прекрасно підтримує голову на одній лінії із хребтом.

Стандартная цена: 1 260 грн.

Спеціальна ціна: 1 008 грн.

--
Подушка Junior
Подушка Junior
Спеціальна модель із MemoryFoam оригінальної форми для дітей від 5-ти років і підлітків.

Стандартная цена: 1 785 грн.

Спеціальна ціна: 1 428 грн.

--
Подушка Baby Boom
Подушка Baby Boom
Спеціалізована модель для майбутніх мам. Комфортна форма у вигляді півмісяця робить подушку незамінним рішенням як під час вагітності, так і під час годування та догляду за дитиною.
1 330 грн.
--
Подушка Travel
Подушка Travel
Спеціальна модель для подорожей. Забезпечує оптимальну підтримку голові і шиї при тривалому перебуванні в сидячому положенні.
280 грн.
--
Подушка Air Light
Подушка Air Light
Стьобана окантована подушка з наповнювачем зі штучного лебединого пуху.
496 грн.
--
Подушка 8
Подушка 8
Подушка із віскоеластичного матеріалу, що має ефект пам'яті форми.

Стандартная цена: 3 220 грн.

Спеціальна ціна: 2 576 грн.

--
Подушка 11
Подушка 11
Ортопедична подушка із профільованого віскоеластичного матеріалу MemoryFoam.

Стандартная цена: 2 100 грн.

Спеціальна ціна: 1 680 грн.

--

Подушки Vegas — це подушки нового покоління. Вони втілюють найбільш провідні ідеї в сфері комфортного сну та ідеально доповнять якісний ортопедичний матрац, щоб ваші голова та шия відпочивали так само повноцінно, як і спина.

Серед подушок Vegas представлені моделі різної форми, розроблені з урахування будови тіла людини. Подушки класичної прямокутної форми не вимагають адаптації і дарують комфортний сон із першої ж ночі. Подушки більш сучасної ергономічної форми мають два валики, які служать опорою для шиї і повністю знімають навантаження з її м'язів. Валики мають різну висоту, що довзоляє підбирати найбільш комфортну для сну позу, змінюючи розміщення подушки. Такі подушки з валиками особливо зручні для тих, хто любить спати на боці.

У колекції подушок Vegas є й інші оригінальні рішення. Наприклад, тут можна знайти універсальну подушку, яка підходить як дорослим, так і дітям старшого віку, або подушку з рельєфною поверхнею, яка створює масажний ефект для шкіри голови.

Більшість подушок Vegas має наскрізну перфорацію, яка помітно покращує функціональні якості подушки. Перфорація полегшує циркуляцію повітря і випарування зайвої вологи, а також дозволяє подушці швидше відновлювати форму.

Продумана форма кожної подушки органічно доповнена наповнювачами із найсучасніших матеріалів. Серед них натуральний латекс, віскоеластичний матеріал MemoryFoam і охолоджувальний гель SoftGel.

Латекс виробляється із спіненого соку гевеї. Цей натуральний матеріал цілком гігієнічний, добре вентилюється, не накопичує пилу та надлишків вологи. Завдяки своєму складу латекс запобігає розмноженню пилових кліщів та шкідливих бактерій, зберігаючи здорову атмосферу спального місця. Латекс чудово підійде тим, кому подобаються еластичні та м'які на дотик подушки.

MemoryFoam, або піна з пам'яттю форми, — це наповнювач, який проявляє властивості, зазвичай характерні для рідин. Подушка із MemoryFoam із точністю набуває контурів голови та шиї, не здійснюючи дискомфортного опору їхній вазі, і тому дозволяє відчути надзвичайне відчуття невагомості. В подушках Vegas використовуються різні за м'якістю варіанти цього матеріалу, а одна з моделей навіть поєднує в собі більш м'яку та більш пружну версії MemoryFoam одночасно.

SoftGel — ще одне із останніх досягнень індустрії сну. Найголовніша цінність такого гелю — здатність підтримувати комфортну температуру подушки. Поверхня подушки залишається прохолодною на дотик протягом усієї ночі. У складі подушок застосовується у вигляді шару, який розміщується на основі із віскоеластичного матеріалу, підкреслюючи його ортопедичні властивості.