безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Як вибрати матрац

Так уже влаштована людина, що не може бути постійно у русі. Їй, як і будь-якій живій істоті, потрібен відпочинок. Саме від якості сну, а не від кількості залежить наш настрій, здоров’я і активність. Уві сні ми проводимо майже третину свого життя. Тому до вибору місця для підзарядки енергією потрібно поставитися відповідально.

Ідеальний варіант для вирішення цієї проблеми — купити ортопедичний матрац. Так-так, саме матрац. І необов’язково чекати на той момент, коли заболить спина чи дістане безсоння. Що раніше ви задумаєтеся про зручну постіль, то вищі шанси прожити довге щасливе життя, уникнувши багатьох неприємних хвороб.

Головний критерій вибору

Припустимо, ви вирушили до найближчого торговельного закладу, щоб купити матрац. Київ — велике столичне місто, але не факт, що перший ліпший екземпляр на ринку прослужить вам довгі роки. Правильним рішенням буде візит до спеціалізованого магазину, де вам запропонують сертифіковану продукцію і розкажуть про кожну модель усі її особливості і властивості.

Вибираючи матрац, потрібно орієнтуватися на такі три показники:

 1. ступінь жорсткості зазвичай вказаний в описі матраца, однак для кожного він індивідуальний;
 2. якість підтримки тіла під час сну — ви не відчуваєте жодного напруження;
 3. розмір — матрац не повинен бути ширшим чи довшим за ліжко або основу, на яку ви його покладете.

Пробуємо і сумніваємося

Є кілька основних правил чи рекомендацій щодо вибору матраців, але орієнтуватися слід все-таки на власні відчуття.

 1. Вирушаючи до магазину, одягніть що-небудь вільне. Подумайте самі, ви ж не спите в тісних джинсах чи святковій блузці. На ноги найкраще взути щось, що можна буде легко зняти (необов’язково).
 2. Якщо не підключити власні відчуття, то як же вибрати матрац? Легко помилитися із покупкою.Тому сміливо лягайте на матрац, який сподобався, у тій позі, в якій зазвичай спите. І не зважайте на випадкових перехожих.
 3. Ляжте на спину і спробуйте провести долонею між хребтом і матрацом. Якщо рух іде із легкістю, то цей матрац для вас жорсткуватий. Тіло не може розслабитися на ньому повністю.
 4. Тепер спробуйте повернутися на бік. Потрібно докласти зусилля? Не беріть цей матрац – він занадто м’який для вас. Ви не зможете відпочити на ньому.
 5. Виріб можна вважати ідеальним, якщо коли ви лежите на боці, ваш живіт торкається його поверхні.
 6. Коли ви сідаєте чи лягаєте, кути конструкції не повинні підніматися вверх, а краї мають бути досить пружними. І, звичайно, спальний блок не має права скрипіти під вами, що б ви на ньому не робили.
 7. Якщо ви обираєте модель для двох, то найкраще вибратися разом із партнером і особисто в магазині протестувати матрац. У Києві є величезний вибір меблевих салонів-магазинів, які прекрасно підходять для цього.
 8. Зверніть увагу на те, щоб шви і тканина на чохлі були виконані добротно і без вад, а середина не випиралася і не мала вм'ятин.

Сподіваємося, що ці рекомендації допоможуть вам зробити оптимальний вибір і купити в Києві матрац, на якому ви зможете незабутньо і приємно провести час, і звичайно побачити неймовірні та солодкі сни.