безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Medizone

Medizone

Блок незалежних пружин Medizone з сімома поперечними зонами жорсткості — це інноваційне ортопедичне рішення, розроблене у суворій відповідності до анатомічних особливостей рельєфу тіла людини. Блок має удосконалену центральну зону, яка являє собою збалансовану систему пружин різної жорсткості, що за рахунок оптимальної підтримки області таза та попереку дозволяє хребтові розміститися у найзручнішому правильному природному положенні, незалежно від особливостей фігури людини.

До розробки блоку Medizone компанію «Вегас» підштовхнули власні дослідження, які виявили серйозні недоліки доступних на ринку зональних матраців. З’ясувалось, що пружинні блоки, які лежать в основі більшості з них, мають або занадто жорстку, або занадто м’яку центральну зону.

Жорсткість центральної зони матраца має вирішальне значення, оскільки саме вона відповідає за підтримку найважчої частини людського тіла — область таза.

Medizone — м'яка, жерстка і збалансована центральні зони

У матрацах із надто м’якою центральною зоною недостатня підтримка таза викликає «ефект гамака» — надмірне занурення середньої частини тіла. В таких випадках за рахунок різниці жорсткості центральної та поперекової зон матраца в попереку сплячого створюється надмірна напруга, що не тільки заважає повноцінному відпочинкові, але і може нашкодити здоров’ю.

У матрацах із занадто жорсткою центральною зоною, навпаки, проявляється «ефект сну на підлозі», коли можливість занурення для області таза сильно обмежена. Тіло набуває неприродної пози, що характеризується постійною напругою м'язів і деформацією хребта.

Окрім некоректно підібраної жорсткості центральна зона багатьох зональних пружинних блоків має й інший недолік — вона занадто вузька. Блоки з такою центральною зоною добре підходять тільки для людей середнього зросту і типової статури. Для інших така конструкція може виявитися незручною — при непотраплянні області таза в центральну зону ефекти «гамака» або «твердої підлоги» зроблять комфортний відпочинок практично неможливим.

Розроблений конструкторами Vegas зональний блок Medizonе є ефективним рішенням обох названих проблем. Центральна зона Medizonе складається як з м'яких, так і з жорстких пружин, що надає їй оптимальної збалансованої жорсткості, а також створює ефект плавного переходу між зонами. Ширина центральної зони збільшена (до 38 замість 25 см в типових зональних пружинних блоках), що дозволяє області таза зайняти правильне положення незалежно від зросту і статури сплячого. У виробництві пружин Medizone використовуються тільки матеріали найвищої якості, що дозволяє збільшити максимальне допустиме навантаження на спальне місце в середньому на 10 кг, а строк гарантії на самі пружини — до 25 років.