безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Ортопедичні матраци Vegas

Презентуємо ортопедичні матраци Вегас, виробництво яких містить істинну філософію повноцінного здорового відпочинку. І це не порожні слова. Реальні приклади із життя доводять, що активність та ефективність праці людини зростають щонайменше удвічі після глибокого сну на ергономічній поверхні.

Вся продукція Vegas сертифікована і перебуває під пильним контролем якості. Зручні та естетичні білоруські матраци виготовляються лише із натуральних гіпоалергенних матеріалів та складових у відповідності до високих європейських стандартів.

Що означає словосполучення — «ортопедичний матрац»?

Поверхня та внутрішня частина такого матраца ідеально підлаштовуються під контури людського тіла, дозволяючи розслабитися усім клітинкам і нервовим закінченням. Правильне положення тіла під часу сну — запорука безперешкодного кровообігу та відсутності застійних явищ в організмі.

Білоруські ортопедичні матраци — чудовий профілактичний засіб проти викривлення хребта та появи остеохондрозу. Відпочинок на спеціальній поверхні допомагає зняти втому і надмірнеу напругу в м’язах.

В арсеналі компанії є матраци із різними рівнями жорсткості — від ніжного м’якого, до комфортного жорсткого. Моделі можуть бути стандартними, несиметричними і круглими.

Ортопедичні матраци Vegas містять рішення основних типів:

  • на базі блоків, що складаються із незалежних пружин;
  • безпружинні — у тому числі на основі монолітів із натурального латексу.

Основу асортименту Vegas становлять наступні колекції:

  1. Comfort. Матраци із цієї серії споряджені блоком із незалежних одна від одної пружин. Їх оточує кокосова койра, натуральний латекс і бавовна. Завершується конструкція знімним трикотажним чохлом, який не накопичує статичної електрики.
  2. Exclusive — унікальна колекція, що характеризуєтьс використанням блоків Multipocket із підвищеною щільністю розміщення незалежних пружин. Кожна із пружин – в окремому спанбондовому чохлі. Додаткової пружності моделям додає натуральний латекс. Чохли можуть бути виконані у варіанті «зима-літо». Тканина чохлів, яка виготовлена із використанням волок он бамбука і вплетеними нитками шовку, має антимікробні властивості та запобігає появі пилових кліщів.
  3. Ecolatex — безпружинні матраци, основою яких є латексні моноліти із трьома та п’ятьма зонами жорсткості. Оптимальну мікроциркуляцію повітря і вологи забезпечує спресоване полотно із бавовни. Стьобаний із синтепоном чохол легко знімається для прання завдяки застібці-блискавці.
  4. Modern — найновіші технології у поєднанні з вишуканим дизайном. Конструкції стійкі до високих навантажень. Мають прекрасний мікроклімат завдяки використанню спеціального варіанта латексу — клімалатексу. Пружини в індивідуальних чохлах розміщені у вигляді бджолиних стільників, що дозволяє максимально точно розподілити навантаження.
  5. Active — колекція безпружинних матраців на базі віскоеластичного матеріалу Vegaflex Pro. Споряджені знімними чохлами на блискавці із тканини, стійкої до накопичення статичної електрики.
  6. Vegas Kids — дитячі матраци, виготовлені для малюків у віці від 0 до 4 років. Для виробництва використовується лише натуральне кокосове волокно і бавовна. Чохли матрациків знімні, виконані із махрової бавовняної тканини.
  7. Колекція Special — розроблена спеціально для тих, хто цінує недорогу, але якісну продукцію. Основу матраца становлять незалежні пружини. Поєднання натуральної кокосової койри із матеріалом Vegaflex та полотном із бавовни створює ідеальний повітряно-водний баланс.

Покупці, які вже придбали матраци Вегас, залишили тільки захопливі відгуки про продукцію. Спробуйте і ви отримати задоволення від здорового сну та радості ранкового пробудження без болю в спині та шиї!