безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Знімний чохол матраца

Чохол – той елемент матраца, що найтісніше контактує із тілом людини. Тому матрацний чохол має відповідати найбільш строгим вимогам гігієни. Він повинен виготовлятися із матеріалів, які безпечні для здоров’я, а також полегшать догляд за матрацом і збереження чистоти спального місця.

Більшість виробників матраців постачають їх у незнімних чохлах. Виробництво таких чохлів технічно нескладне і тому дешеве. Однак при практичному використанні вони можуть виявитися незручними: чохол можна зняти лише розпоровши його. Через це чистка незнімного чохла є досить непростою справою.

На відміну від незнімного чохла, знімний має кілька вагомих переваг:

  • під час вибору є змога перевірити, чи справді склад матраца відповідає тому, що заявлений виробником у рекламних матеріалах;
  • можна зняти, якщо його потрібно випрати або почистити матрац пилососом;
  • у разі потреби можна замінити на новий.

Нині ринок матраців та аксесуарів для сну пропонує декілька видів знімних чохлів. Найзвичніший із них – чохол із блискавкою з трьох боків, розстібнувши яку, чохол можна «відкрити», наче валізу. На жаль, такий чохол зарекомендував себе не найкращим чином. Як свідчать відгуки покупців, він має істотні недоліки:

  1. Чохол складно зняти, а ще складніше вдягнути після прання – особливо самотужки.
  2. Чохол від двоспального матраца занадто великий для звичайної пральної машини, тому випрати його у домашніх умовах дуже непросто.

Компанія «Вегас» незмінно ставить інтереси покупців понад усе, тому прагне створювати максимально зручні у використанні матраци. Тому із листопада 2012 року всі матраци Vegas мають нові знімні чохли, які без зайвих зусиль зможе зняти кожен.

У цих чохлах застібка-блискавка проходить вздовж всього периметру матраца. За потреби її можна легко розстібнути. Чохол матраца при цьому розділяється на дві незалежні частини. Завдяки чому верхню частину можна зняти для прання, а після цього перевернути матрац і спати на нижній частині чохла.

Навіть за умови двоспального матраца половина знімного чохла має вагу близько 3 кг. Тому для прання цілком достатньо мати звичайну пральну машину із максимальним завантаженням до 5 кг. Будь-який трикотажний чохол, який використовується на матрацах Vegas, можна прати у воді з температурою до 40°С, не боячись, що тканина збіжиться. (Для чохлів із жакардової тканини — тільки суха хімчистка). Сухий чохол можна без особливих зусиль знову вдягнути на матрац.

Для того, щоб ви могли особисто переконатися, наскільки просто стало поводитися зі знімними чохлами Vegas нової конструкції, ми розмістили для вас на цій сторінці демонстраційне відео.