безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)
Ліжка з м'якою оббивкою

Ліжка з м'якою оббивкою

Ліжко Richmond
Ліжко Richmond
Ліжко з каркасом з натурального дерева. М'які деталі узголів'я, бокових частин та ізніжжя з наповнювачем з пінополіуретану. Ізголів'я декороване елегантною крупною стібкою.
   Ліжко Barbara
   Ліжко Barbara
   Ліжко з каркасом із дубового бруса. Незвичайна форма спинки у вигляді об’ємних вертикальних смуг по всій ширині спинки. М’які деталі спинки, бокових частин і ніг — із пінополіуретану.
     Ліжко Eva
     Ліжко Eva
     Ліжко з каркасом із дубового бруса. Прямокутна форма спинки у вигляді вертикальних смуг зі строчками. М’які деталі спинки, бокових частин і ніг — із пінополіуретану.
       Ліжко Faina
       Ліжко Faina
       Ліжко з каркасом із дубового бруса. Спинка сформована за спеціальною технологією. М’які деталі спинки, бокових частин і ніг — із пінополіуретану.
         Ліжко Kleo
         Ліжко Kleo
         Ліжко з каркасом із дубового бруса. М’які деталі спинки, бокових частин і ніг виготовлені із пінополіуретану. Зразок благородної витонченості, особливо яскраво виглядає в тканинах з колірними переливами.
           Ліжко Margot
           Ліжко Margot
           Ліжко з каркасом із дубового бруса. Спинка у вигляді «хвилі» сформована за спеціальною технологією. М’які деталі спинки, бокових частин і ніг — із пінополіуретану.
             Ліжко Marta
             Ліжко Marta
             Ліжко з каркасом із дубового бруса. Прямокутна форма спинки, простьобана у вигляді квадратів. М’які деталі спинки, бокових частин і ніг виготовлені із пінополіуретану.
               Ліжко Nicole
               Ліжко Nicole
               Ліжко з каркасом із дубового бруса. Сучасна аскетична форма спинки у вигляді об’ємної подушки із загостреними кутами. М’які деталі спинки, бокових частин і ніг — із пінополіуретану.
                 Ліжко Ophelia
                 Ліжко Ophelia
                 Ліжко з каркасом із дубового бруса. Спинка сформована за спеціальною технологією.
                   Ліжко Scarlett
                   Ліжко Scarlett
                   Стильне та витончене ліжко з каркасом із дубового бруса особливо сподобається шанувальникам мінімалізму в інтер'єрі. М’які деталі спинки, бокових частин і ніг виготовлені із пінополіуретану.
                     Ліжко Steffi
                     Ліжко Steffi
                     Ліжко з каркасом із дубового бруса. Незвичайна форма спинки із заглибленням, заповненим двома подушками. М’які деталі спинки, бокових частин і ніг — із пінополіуретану.
                       Ліжко Paulina
                       Ліжко Paulina
                       Лаконічне кутове ліжко з каркасом із дубового бруса допоможе зберегти простір в проектуванні невеликих спалень. М’які деталі спинки, бокових частин і ніг виготовлені із пінополіуретану.
                         Ліжко Lily
                         Ліжко Lily
                         Ліжко з каркасом із дубового бруса. М’які деталі спинки, бокових частин і ніг виготовлені із пінополіуретану. Чудовий вибор для облаштування кімнати дитини або підлітка.