безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Матрац Extra Spring

Високий односторонній «двоповерховий» матрац із 7-зонним блоком незалежних пружин і вишуканим чохлом. Якість відпочинку, як у дорогому готелі!
від

Стандартная цена: 11 316 грн.

Спеціальна ціна: від 10 184 грн.

Матрац Extra Spring (90x200)
На ілюстраціях представлені прототипи. Зовнішній вигляд товарів, які постачаються, і їхніх компонентів може відрізнятися від ілюстрацій зі збереженням задекларованих споживчих властивостей.
Комбинированный съемный чехол
1
Верхняя (основная) сторона чехла с молнией по периметру изготовлена из трикотажной ткани STRESSFREE, не накапливающей статического электричества. Нижняя сторона выполнена из прочной ткани типа Jersey.
Vegaflex
2
Еластичний пористий матеріал нового покоління, утворений великою кількістю дрібних однорідних отворів. Водночас м'який та пружний, він чудово вентилюється і швидко відновлює форму.
Меблева сітка
3
Захисний прошарок, який відокремлює пружинний блок від м'яких настильних шарів. Запобігає передчасному зносу компонентів.
TFK R1000
4
Інноваційний блок сталевих незалежних пружин з сімома поперечними зонами жорсткості. Збалансований розподіл жорсткості по зонам гарантує комфортний відпочинок з урахуванням анатомічних особливостей сплячого.
Термоволокно
5
Захисний прошарок із термопресованого волокна.
Нижний пружинный блок
6
Блок зависимых пружин Bonnell усовершенствованной гибридной конструкции, обеспечивающей матрасу дополнительную устойчивость за счет вставок из пенного материала Smartflex. Плотность – 112 пружин на м2.
Термоволокно
7
Захисний прошарок із термопресованого волокна.
Vegaflex
8
Еластичний пористий матеріал нового покоління, утворений великою кількістю дрібних однорідних отворів. Водночас м'який та пружний, він чудово вентилюється і швидко відновлює форму.
Вікова категорія для дорослих
Тип із незалежними пружинами
Висота (см) 33
Макс. навантаження на одне спальне місце (кг) 110
Рівень жорсткості (верхній бік) середній
Базовий блок матраца TFK
Кількість пружин (на м2) 256
Допоміжний блок матраца Bonnell
Кількість пружин у допоміжному блоці (на м2) 112
Тканина чохла Stressfree
Конструкція односторонній
Упаковка стандартна

Дворівнева система підтримки

Перший рівень — базовий, на основі блоку незалежних пружин з 7-ма поперечними зонами, жорсткість яких спеціально підібрана для оптимальної підтримки окремих зон тіла (плечі, спина, бедра і т.д.).

Другий рівень — підтримки, на основі блоку залежних пружин Bonnell вдосконаленої гібридної конструкції. Окрім безпосередньо пружин, на цьомурівні розміщені щільні вставки з пінного матеріалу Smartflex, які забезпечують матрацу додаткову стійкість.

Комфортна середня жорсткість

Шари пружного і еластичного матеріалу Vegaflex у поєднанні з дворівневою пружинною основою забезпечують середню жорсткість спального місця, найбільш комфортну для більшості споживачів.

Королівський зовнішній вигляд

Матрац має ефектну висоту 33 см, що є певним рекордом у цьому ціновому сегменті. Враження від моделі посилює розкішний чохол із контрастним боковим малюнком і пишною стьожкою на верхньому боці.

Легкість у догляді

Незаважаючи на свою ексклюзивність, модель не має обмежень за доглядом навіть у домашних умовах: система Sleep&Clean і технологія Tricover дозволяють з легкістю зняти чохол матраца і випрати його у звичайній пральній машині.

Ексклюзивний комфорт за прийнятною ціною

Модель Extra Spring демонструє неперевершений рівень розкоші та комфорту за невисокої ціни. Можливості нової моделі можна порівняти з відпочинком у дорогому готелі за системою «все включено» — максимум користі за адекватні гроші.

Tricover

Сучасна технологія «запечатування» матраца в поліамідну сітку, яка зменшує тертя між чохлом і настильними шарами, захищаючи матрац від зносу та продовжуючи строк його служби.

Sleep&Clean

Застібка-блискавка по всьому периметру чохла матраца, яка дозволяє легко розділити чохол на дві половини і зняти для зручного прання або заміни.

X-Frame

Захисна конструкція із пружного пінного матеріалу по периметру матраца, яка запобігає його просіданню та втраті форми.

Залиште відгук

Залиште відгук

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные клиенты. Пожалуйста, используйте параметры существующей учетной записи, чтобы войти в систему, или зарегистрируйтесь как новый пользователь.