безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Матрац F3 (КБ)

Середньожорстка модель з високими ортопедичними властивостями, яка рекомендується для підлітків. Добре підтримує хребет, формуючи правильну поставу.
від

Стандартная цена: 16 851 грн.

Спеціальна ціна: від 8 426 грн.

Матрац F3 (КБ) (80x190)
На ілюстраціях представлені прототипи. Зовнішній вигляд товарів, які постачаються, і їхніх компонентів може відрізнятися від ілюстрацій зі збереженням задекларованих споживчих властивостей.
Знімний чохол
1
Чохол із екологічної трикотажної тканини Bambootex є водночас м'який і виключно міцний. Стриятливо впливає на шкіру і м'язову тканину. Створює оптимальний мікроклімат спального місця у будь-яку пору року. Зберігає початкові властивості після численних прань.
Orto Hemp
2
Натуральний матеріал із конопляних волокон, надійно скріплених за допомогою голкопробивання в однорідний щільний шар. Додає матрацу додаткової жорсткості, володіючи при цьому підвищеною гнучкістю та здатністю прекрасно підлаштовуватися під контури тіла сплячого.
Vegaflex
3
Еластичний пористий матеріал нового покоління, утворений великою кількістю дрібних однорідних отворів. Водночас м'який та пружний, він чудово вентилюється і швидко відновлює форму.
Medizone R1000
4
Інноваційний блок сталевих незалежних пружин з сімома поперечними зонами жорсткості. Збалансований розподіл жорсткості по зонам гарантує комфортний відпочинок з урахуванням анатомічних особливостей сплячого.
Vegaflex
5
Еластичний пористий матеріал нового покоління, утворений великою кількістю дрібних однорідних отворів. Водночас м'який та пружний, він чудово вентилюється і швидко відновлює форму.
Кокосова койра
6
Натуральний матеріал зі спресованих волокон кокосового горіха, просочених латексом. Використовується для надання матрацу жорсткості.
Вікова категорія для дорослих, для підлітків
Тип із незалежними пружинами
Висота (см) 22
Макс. навантаження на одне спальне місце (кг) 130
Рівень жорсткості (верхній бік) середньожорсткий
Рівень жорсткості (нижній бік) середньожорсткий
Базовий блок матраца Medizone R1000
Кількість пружин (на м2) 256
Тканина чохла Bambootex
Конструкція двосторонній симетричний
Упаковка стандартна
Ефект «зима-літо» платна опція (додатковий шар овечої вовни)

Medizone

Інноваційний блок незалежних сталевих пружин з сімома поперечними зонами жорсткості. Має вдосконалену центральну зону, яка являє собою збалансовану систему пружин різної жорсткості, яка, за рахунок оптимальної підтримки області тазу та попереку, дозволяє хребту розташуватися у найбільш правильному природному положенні, незалежно від особливостей фігури людини. Висока якість пружин Medizone дозволила збільшити максимальне допустиме навантаження на спальне місце в середньому на 10 кг, а гарантійний строк на них — до 25 років.

Tricover

Сучасна технологія «запечатування» матраца в поліамідну сітку, яка зменшує тертя між чохлом і настильними шарами, захищаючи матрац від зносу та продовжуючи строк його служби.

Sleep&Clean

Застібка-блискавка по всьому периметру чохла матраца, яка дозволяє легко розділити чохол на дві половини і зняти для зручного прання або заміни.

X-Frame

Захисна конструкція із пружного пінного матеріалу по периметру матраца, яка запобігає його просіданню та втраті форми.

Залиште відгук

Залиште відгук

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные клиенты. Пожалуйста, используйте параметры существующей учетной записи, чтобы войти в систему, или зарегистрируйтесь как новый пользователь.