безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Матрац S2

Середньом'який матрац зі сторонами різної жорсткості на основі пружин Medizone та інноваційного матеріалу Vegaflex®.
від

Стандартная цена: 8 282 грн.

Спеціальна ціна: від 7 454 грн.

Матрац S2 (80x190)
На ілюстраціях представлені прототипи. Зовнішній вигляд товарів, які постачаються, і їхніх компонентів може відрізнятися від ілюстрацій зі збереженням задекларованих споживчих властивостей.
Знімний чохол
1
Чохол із практичної трикотажної тканини Jersey, що робить догляд за ним простим. Тканина чохла м'яка і еластична на дотик, має приємну фактуру, не мнеться, стійка до плям, не сприяє розмноженню бактерій і пилових кліщів.
Vegaflex
2
Еластичний пористий матеріал нового покоління, утворений великою кількістю дрібних однорідних отворів. Водночас м'який та пружний, він чудово вентилюється і швидко відновлює форму.
Medizone R1000
3
Інноваційний блок сталевих незалежних пружин з сімома поперечними зонами жорсткості. Збалансований розподіл жорсткості по зонам гарантує комфортний відпочинок з урахуванням анатомічних особливостей сплячого.
Vegaflex
4
Еластичний пористий матеріал нового покоління, утворений великою кількістю дрібних однорідних отворів. Водночас м'який та пружний, він чудово вентилюється і швидко відновлює форму.
Кокосова койра
5
Натуральний матеріал зі спресованих волокон кокосового горіха, просочених латексом. Використовується для надання матрацу жорсткості.
Вікова категорія для дорослих, для підлітків
Тип із незалежними пружинами
Висота (см) 21
Макс. навантаження на одне спальне місце (кг) 110
Рівень жорсткості (верхній бік) середньом’який
Рівень жорсткості (нижній бік) середній
Базовий блок матраца Medizone R1000
Кількість пружин (на м2) 256
Тканина чохла Jersey
Конструкція двосторонній несиметричний
Упаковка стандартна

X-Frame

Захисна конструкція із пружного пінного матеріалу по периметру матраца, яка запобігає його просіданню та втраті форми.

Tricover

Сучасна технологія «запечатування» матраца в поліамідну сітку, яка зменшує тертя між чохлом і настильними шарами, захищаючи матрац від зносу та продовжуючи строк його служби.

Залиште відгук

Залиште відгук

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные клиенты. Пожалуйста, используйте параметры существующей учетной записи, чтобы войти в систему, или зарегистрируйтесь как новый пользователь.