безкоштовна лінія
0 800 604 597
09:00-20:00 (робочі дні)
10:00-18:00 (вихідні)
Comfort

Comfort

Серія Vegas Comfort дає вам можливість вибрати із великої кількості варіантів те, що підходить саме вам. У ній представлені моделі, розраховані на різні рівні навантажень, із різним ступенем жорсткості, а також асиметричні моделі, які поєднують у собі різні якості одночасно. Який би варіант ви не обрали — унікальні властивості технології Medizone рівномірно розподілять задоволення по всій поверхні матраца. Персональний комфорт — і жодних компромісів!
Матрац F1
Матрац F1
Найжорсткіша модель в колекції для власників солідної статури, які віддають перевагу простим і надійним конструкціям. Матрац комфортної жорсткості для здорового сну.
  Матрац F2
  Матрац F2
  Універсальна модель для тих, хто шукає компроміс між жорсткістю і м'якістю. Ідеальний баланс латексу, кокосу і пружинного блоку забезпечить максимальну зручність сну.
   Матрац F3
   Матрац F3
   Середньожорстка модель з високими ортопедичними властивостями, яка рекомендується для підлітків. Добре підтримує хребет, формуючи правильну поставу.
    Матрац F4
    Матрац F4
    Матрац для любителів нових відчуттів, що поєднує жорткість кокосової койри і пружність латексу. Дозволяє вибирати ступінь жорсткість у залежності від самочуття і настрою.
     Матрац F5
     Матрац F5
     Ідеальна модель для любителів спального місця середньої жорсткості. Вивірений баланс пружинного блоку і натуральних матеріалів гарантує оптимальну підтримку хребта.
      Матрац F6
      Матрац F6
      Матрац середньої жорсткості на основі зонального блоку незалежних пружин Medizone R1000 і віскоеластичного матеріалу MemoryFoam з ефектом пам'яті форми.
       Матрац F7
       Матрац F7
       Середньом’яка модель з двома симетричними плитами латексу з обох боків блоку незалежних пружин Medizone R1000. Відмінні компоненти і нічого зайвого!