безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)
Ecolatex

Ecolatex

Колекція Vegas Ecolatex створена із застосуванням 100% натуральних матеріалів, які перетворюють ваш матрац у природне середовище життя. Сама природа дарує вам насправді особливий відпочинок! Поєднання натуральних компонентів і сучасних технологій наділяють матраци колекції Ecolatex дивовижною здатністю залишатися у формі протягом багатьох років. Є речі, у які складно повірити. Їх можна тільки відчути!
Матрац L1 (vl)
Матрац L1 (vl)
Матрац із моноліту натурального латексу з трьома зонами жорсткості, який підтримує тіло в природному, анатомічно правильному положенні. Модель для тих, хто хоче бути в гармонії з собою і природою!
  Матрац L2 (vl)
  Матрац L2 (vl)
  Цей жорсткий безпружинний матрац ідеально підходить для формування постави підлітків. Кокосова койра і пружний латекс забезпечить організму, який підростає, комфортну надійну підтримку.
   Матрац L3 (vl)
   Матрац L3 (vl)
   Матрац на основі тризонного латексного моноліту поєднує в собі корисні властивості натуральних компонентів. Він прекрасно підтримує тіло, дозволяючи вибирати більш або менш жорстку сторону.
    Матрац L4 (vl)
    Матрац L4 (vl)
    Модель для тих, хто високо цінує природні якості латексу і потребує особливої підтримки тіла. Моноліт латексу з п'ятьма зонами жорсткості забезпечує виразний ортопедичний ефект.
     Матрац L5 (vl)
     Матрац L5 (vl)
     Модель для абсолютних максималістів на основі найвищого із можливих латексного моноліту з сімома зонами жорсткості. Природна пружність і унікальний ортопедичний ефект.
      Матрац L6 (vl)
      Матрац L6 (vl)
      Гарантований хіт для прихильників натуральних матеріалів, створений на основі об'єднання жорсткості кокосової койри та пружності особливого виду premium-латексу із підвищеною щільністю.