безкоштовна лінія
0 800 604 597
09:00-20:00 (робочі дні)
10:00-18:00 (вихідні)
Ecolatex

Ecolatex

Колекція Vegas Ecolatex створена із застосуванням 100% натуральних матеріалів, які перетворюють ваш матрац у природне середовище життя. Сама природа дарує вам насправді особливий відпочинок! Поєднання натуральних компонентів і сучасних технологій наділяють матраци колекції Ecolatex дивовижною здатністю залишатися у формі протягом багатьох років. Є речі, у які складно повірити. Їх можна тільки відчути!
Матрац L1
Матрац L1
Матрац із моноліту натурального латексу з трьома зонами жорсткості, який підтримує тіло в природному, анатомічно правильному положенні. Модель для тих, хто хоче бути в гармонії з собою і природою!
  Матрац L2
  Матрац L2
  Цей жорсткий безпружинний матрац ідеально підходить для формування постави підлітків. Кокосова койра і пружний латекс забезпечить організму, який підростає, комфортну надійну підтримку.
   Матрац L3
   Матрац L3
   Матрац на основі тризонного латексного моноліту поєднує в собі корисні властивості натуральних компонентів. Він прекрасно підтримує тіло, дозволяючи вибирати більш або менш жорстку сторону.
    Матрац L4
    Матрац L4
    Модель для тих, хто високо цінує природні якості латексу і потребує особливої підтримки тіла. Моноліт латексу з п'ятьма зонами жорсткості забезпечує виразний ортопедичний ефект.
     Матрац L5
     Матрац L5
     Модель для абсолютних максималістів на основі найвищого із можливих латексного моноліту з сімома зонами жорсткості. Природна пружність і унікальний ортопедичний ефект.
      Матрац L6
      Матрац L6
      Гарантований хіт для прихильників натуральних матеріалів, створений на основі об'єднання жорсткості кокосової койри та пружності особливого виду premium-латексу із підвищеною щільністю.