безкоштовна лінія
0 800 604 597
09:00-20:00 (робочі дні)
10:00-18:00 (вихідні)
Exclusive

Exclusive

Колекція Vegas Exclusive обіцяє вам абсолютно все, крім одного: наступного разу ви можете просто не відреагувати на дзвінок будильника. Матраци колекції вирізняються якістю матеріалів, а також усілякими технічними новинками, такими, як унікальні пружинні блоки Medizone, SkyPocket і UltraPocket, які мають найбільшу у світі кількість пружин на квадратний метр. Ви завжди звикли розраховувати на більше, але... Дозвольте вас здивувати!
Матрац X1
Матрац X1
Матрац припаде до смаку любителям неперевершеного комфорту і дозволить вибирати трохи більшу або трохи меншу м'яку сторону. Огортувальний ефект MemoryFoam попестить тіло відчуттям невагомості і подарує повне розслаблення.
  Матрац X2
  Матрац X2
  Перлина колекції ексклюзивних моделей — перший по-справжньому розкішний матрац, орієнтований на тих, хто готовий до нових відчуттів. Модель з масажним ефектом, створена для любителів поніжитися в ліжку якнайдовше.
   Матрац X3
   Матрац X3
   Модель для тих, хто хто надає перевагу матрацам середньої жорсткості в premium-виконанні. Інноваційний зональний блок Medizone X3000 в поєднанні з двома шарами латексу забезпечує моделі високу точкову еластичність.
    Матрац X4
    Матрац X4
    «Золота середина» ексклюзивної колекції. Матрац підійде тим, хто не любить надто м'які або надто жорсткі моделі, але при цьому має підвищені вимоги до ортопедичного ефекту та витривалості матраца.
     Матрац X5
     Матрац X5
     Найвищий матрац в колекції, створений на базі пружинного блоку-велетня SkyPocket та особливого виду латексу — Latex Pro. Модель гарантує відчуття насправді королівського відпочинку і комфорту.
      Матрац X6
      Матрац X6
      Модель з помірною жорсткістю однієї із сторін, яка дарує незрівнянні відчуття комфорту за рахунок прекрасної підтримки хребта. Виготовлена на основі SkyPocket X3000 — найвищого із можливих пружинних блоків.
       Матрац X7
       Матрац X7
       Топова модель з рекордною кількістю пружин на одиницю площі. Цей матрац забезпечить максимально можливий ортопедичний ефект, гарантує неперевершене задоволення від відпочинку.