безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)
Modern

Modern

Якщо ви знаєтеся на передових технологіях, якщо переконані у тому, що гарна річ повинна бути функціональною і навпаки — філософія колекції Vegas Modern припаде вам до смаку. Виразний дизайн та унікальна комбінація технологій Medizone, Climalatex і Crystal Tex роблять цю колекцію вибором тих, для кого модерн — це стиль життя. Ви хочете йти у ногу із часом і користуватися найкращими досягненнями цивілізації? Modern — це те, що вам потрібно!
Матрац M1 (vm)
Матрац M1 (vm)
Незамінна модель для професіоналів, які відчувають постійні емоційні і фізичні навантаження. Безпрограшний варіант за ступенем комфорту завдяки чудовому поєднанню жорсткості та пружності.
  Матрац M2 (vm)
  Матрац M2 (vm)
  Суперміцний і при цьому дуже зручний матрац, створений з використанням високотехнологічного матеріалу з пам'яттю форми. Витримує навантаження до 150 кг і створює ефект огортання.
   Матрац M3 (vm)
   Матрац M3 (vm)
   Матрац для тих, хто має підвищені вимоги до якості та надійності спального місця. Створює розслаблюючий мікромасажний ефект навіть під максимальними навантаженнями.
    Матрац M4 (vm)
    Матрац M4 (vm)
    Модель, яка ідеально підходить дорослим, підліткам і дітям. Щільно розміщені пружини і жорстка кокосова койра забезпечують правильну підтримку хребта, а різна пружність сторін дозволить ефективно використовувати матрац навіть коли дитина підросте.