безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Vegas представляє лінію інноваційних блоків Medizone
1 квітня 2017 р.

Medizone — інноваційні зональні пружинні блоки

Компанія Vegas представляє Medizone — інноваційну лінію блоків незалежних пружин з сімома поперечними зонами жорсткості. Це новий погляд на зональні пружинні блоки — Medizone розроблений конструкторами Vegas з метою усунення недоліків, властивих присутнім на ринку рішень.

Головною особливістю нових блоків стала широка (до 38 см замість 25 см в типових зональних пружинних блоках) центральна зона, що являє собою збалансовану систему пружин різної жорсткості. Така конструкція дозволяє хребту розташуватися в найбільш правильному природному положенні, незалежно від зросту і статури людини.

Висока якість пружин Medizone дозволила збільшити максимальне допустиме навантаження на спальне місце в середньому на 10 кг, а гарантійний строк на них — до 25 років.

Блоки Medizone стануть базою матраців основних колекцій Vegas — Modern (блок X1200), Exclusive (блоки R2200 і X3000) и Comfort (блок R1000).

Матраци з блоками Medizone

Матрац F1 (КБ)
Матрац F1 (КБ)
Найжорсткіша модель в колекції для власників солідної статури, які віддають перевагу простим і надійним конструкціям. Матрац комфортної жорсткості для здорового сну.
  Матрац F2 (КБ)
  Матрац F2 (КБ)
  Універсальна модель для тих, хто шукає компроміс між жорсткістю і м'якістю. Збалансована комбінація латексу, шарів Orto Hemp і пружинного блоку забезпечить максимальну зручність сну.
   Матрац F3 (КБ)
   Матрац F3 (КБ)
   Середньожорстка модель з високими ортопедичними властивостями, яка рекомендується для підлітків. Добре підтримує хребет, формуючи правильну поставу.
    Матрац F5 (КБ)
    Матрац F5 (КБ)
    Ідеальна модель для любителів спального місця середньої жорсткості. Вивірений баланс пружинного блоку і натуральних матеріалів гарантує оптимальну підтримку хребта.
     Матрац F6 (КБ)
     Матрац F6 (КБ)
     Матрац середньої жорсткості на основі зонального блоку незалежних пружин Medizone R1000 і віскоеластичного матеріалу MemoryFoam з ефектом пам'яті форми.
      Матрац F7 (КБ)
      Матрац F7 (КБ)
      Середньом’яка/середня модель з плитою латексу з одного боку блоку незалежних пружин Medizone R1000 і з конопляним полотном та меморі з іншого. Відмінні компоненти і нічого зайвого!
       Матрац M1 (vm)
       Матрац M1 (vm)
       Незамінна модель для професіоналів, які відчувають постійні емоційні і фізичні навантаження. Безпрограшний варіант за ступенем комфорту завдяки чудовому поєднанню жорсткості та пружності.
        Матрац M2 (vm)
        Матрац M2 (vm)
        Суперміцний і при цьому дуже зручний матрац, створений з використанням високотехнологічного матеріалу з пам'яттю форми. Витримує навантаження до 150 кг і створює ефект огортання.
         Матрац M3 (vm)
         Матрац M3 (vm)
         Матрац для тих, хто має підвищені вимоги до якості та надійності спального місця. Створює розслаблюючий мікромасажний ефект навіть під максимальними навантаженнями.
          Матрац M4 (vm)
          Матрац M4 (vm)
          Модель, яка ідеально підходить дорослим, підліткам і дітям. Щільно розміщені пружини і жорстка кокосова койра забезпечують правильну підтримку хребта, а різна пружність сторін дозволить ефективно використовувати матрац навіть коли дитина підросте.
           Матрац X1 (ve)
           Матрац X1 (ve)
           Матрац припаде до смаку любителям неперевершеного комфорту і дозволить вибирати трохи більшу або трохи меншу м'яку сторону. Огортувальний ефект MemoryFoam попестить тіло відчуттям невагомості і подарує повне розслаблення.
            Матрац X2 (ve)
            Матрац X2 (ve)
            Перлина колекції ексклюзивних моделей — перший по-справжньому розкішний матрац, орієнтований на тих, хто готовий до нових відчуттів. Модель з масажним ефектом, створена для любителів поніжитися в ліжку якнайдовше.
             Матрац X3 (ve)
             Матрац X3 (ve)
             Модель для тих, хто хто надає перевагу матрацам середньої жорсткості в premium-виконанні. Інноваційний зональний блок Medizone X3000 в поєднанні з двома шарами латексу забезпечує моделі високу точкову еластичність.
              Матрац X4 (ve)
              Матрац X4 (ve)
              «Золота середина» ексклюзивної колекції. Матрац підійде тим, хто не любить надто м'які або надто жорсткі моделі, але при цьому має підвищені вимоги до ортопедичного ефекту та витривалості матраца.