безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)
Основи

Основи

Для того, щоб пружинний (чи латексний) блок працював найбільш ефективно, а ортопедичний ефект вашого матраца проявлявся повною мірою, ми рекомендуємо використовувати спеціальні ортопедичні основи. Гнучкі дерев’яні ламелі основ мають пружні властивості і слугують додатковою амортизаційною основою, яка забезпечує найбільш точне та м’яке пристосування матраца до вашого тіла.
Основа Metal Тип 3
Основа Metal Тип 3
Універсальна основа з металевою рамою, яка підходить для матраців із середньою і високою щільністю розміщення пружин.
  Основа «Люкс»
  Основа «Люкс»
  Ідеальна опора для ексклюзивних матраців на базі пружинних блоків великої щільності (понад 300 пружин на м2).

   Основа — це важливе доповнення до ортопедичного матраца, яке дозволяє значно підвищити комфорт сну. Хоча існують прийнятні способи використання матраца і без основи, їх слід розглядати як тимчасові. Ортопедичний матрац зможе повністю розкрити свої якості тільки на якісній ортопедичній основі.

   Ортопедична основа зазвичай складається із рами на ніжках, яка за розміром відповідає матрацу. На відміну від основ більшості виробників, у яких рами виготовлені з дерева, рами основ Vegas — металеві, тому вирізняються більшою міцністю та надійністю.

   Впоперек рами закріплені ламелі — плоскі гнучкі дошечки з дерева. Завдяки своїй гнучкості ламелі діють як амортизатори. Вони пом'якшують коливання, викликані зміною навантаження на матрац — наприклад, коли людина лягає на матрац або змінює позу — і таким чином підвищують комфорт відпочинку.

   Вибираючи основу, потрібно враховувати не тільки розмір матраца, але і його конструкцію. Наприклад, у випадку матраца на незалежних пружинах необхідно, щоб відстань між ламелями була меншою за діаметр окремої пружини, а ширина ламелі — більшою. Інакше пружини будуть «провалюватися» у проміжок між ламелями, що може вплинутисказаться на строк служби матраца і комфорт сну. Це особливо важливо для матраців із середньою щільністю розміщення пружин (200-300 пружин на м2). У той же час для матраців на основі блоків типу Multipocket із підвищеною щільністю розміщення пружин це правило є менш строгим: у таких блоках окрема пружина має зовсім невеликий діаметр і гнучко з'єднана з сусідніми.

   Потрібно також бути уважним під час вибору регульованої основи. Якщо конструкція основи передбачає згинання або розкладання матраца, його не слід використовувати з пружинними матрацами, а також з матрацами, які мають у складі кокосову койру, — крихкий і чутливий до деформацій матеріал. При цьому цілком допустимим є використання подібної складної основи з безпружинними матрацами на основі блоків із латексу або еластичних синтетичних матеріалів.

   Ортопедичні основи можуть встановлюватися до відповідного за розмірами ліжка. У такому випадку вони постачаються без ніжок. За потреби всередині ліжка встановлюються з'єднувальні кутики, які й служать опорою для рами з ламелями.

   Під час встановлення всередину ліжка воно може доповнюватися підйомним механізмом на основі газових амортизаторів. Такий підйомний механізм полегшує доступ до прстору під ліжком і дозволяє використовувати його для зберігання постільної білизни і спальних аксесуарів.