безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Матраци для немовлят

Значну частину часу немовля проводить уві сні - так задумано природою. Щоб малюк зростав і фізично розвивався правильно, йому потрібен особливий матрац: комфортний, безпечний, досить жорсткий. Всім цим вимогам відповідають матраци Vegas для немовлят.
Дитячий матрац Teddy
Дитячий матрац Teddy
Мініатюрний матрацик із кокосової койри, ідеально пасуватиме до ліжечок для немовлят.
  Дитячий матрац Coco
  Дитячий матрац Coco
  Жорсткий матрац із кокосової койри, ідеально підходить для найменших.

   Що рекомендують педіатри для немовлят?

   Педіатри наполегливо рекомендують дітям до року спати на пружній, твердій поверхні, щоб незміцнілий хребет не деформувався і сформував природні вигини. На відміну від дорослої людини, спинка у немовлят рівна, тому вона повинна мати надійну і міцну підтримку.

   Оптимальним рішенням для немовляти буде жорсткий та гладкий матрац Vegas на базі плити з кокосової койри - натурального матеріалу з спресованих волокон зовнішньої оболонки кокосових горіхів. Для надання койри гнучкості і пружності її просочують латексом. Жорсткість такого матраца ідеально підходить для незміцнілої спинки немовляти.

   Екологічність матеріалів матраців

   Ще одна важлива властивість койри - гіпоалергенність. Всі матеріали, які застосовуються в матрацах для немовлят Vegas, екологічно чисті і підходять для дітей з перших днів життя. Матрац не накопичує пил, в ньому відсутні умови для розвитку бактерій.

   Матраци Vegas для малюків мають зручні з'ємні чохли з махрової тканини Frotte. Тканина забезпечує водну і повітряну регуляцію, а також дуже приємна на дотик. Можливість зняти чохол буде вельми корисною - як відомо, все, що оточує дитину, потрібно часто прати і зберігати в бездоганній чистоті. Щоб підстрахуватися від проникнення вологи всередину, рекомендується використовувати спеціальний ламінований наматрацник

   Матрац для новонародженого - запорука здоров'я

   На рівному і пружному матраці малюк легко приймає природне положення і швидко розслабляється, його спинка формується правильно. З практичним і якісним матрацом від Vegas батькам можна не хвилюватися за здоровий і спокійний сон дитини.