безкоштовна лінія
0 800 604 597
09:00-20:00 (робочі дні)
10:00-18:00 (вихідні)

Жорсткі матраци

М'яка постіль підходить далеко не всім. Для дітей і підлітків жорсткий матрац є класичним інструментом формування правильної постави. Деяким дорослим людям медики теж наказують спати на жорсткому - це сприяє здоров'ю хребта. Під маркою Vegas представлений хороший вибір жорстких ортопедичних матраців на базі різних матеріалів.
Матрац F1
Матрац F1
Найжорсткіша модель в колекції для власників солідної статури, які віддають перевагу простим і надійним конструкціям. Матрац комфортної жорсткості для здорового сну.
  Матрац F4
  Матрац F4
  Матрац для любителів нових відчуттів, що поєднує жорткість кокосової койри і пружність латексу. Дозволяє вибирати ступінь жорсткість у залежності від самочуття і настрою.
   Матрац M4
   Матрац M4
   Модель, яка ідеально підходить дорослим, підліткам і дітям. Щільно розміщені пружини і жорстка кокосова койра забезпечують правильну підтримку хребта, а різна пружність сторін дозволить ефективно використовувати матрац навіть коли дитина підросте.
    Матрац L2
    Матрац L2
    Цей жорсткий безпружинний матрац ідеально підходить для формування постави підлітків. Кокосова койра і пружний латекс забезпечить організму, який підростає, комфортну надійну підтримку.
     Матрац X3
     Матрац X3
     Модель для тих, хто хто надає перевагу матрацам середньої жорсткості в premium-виконанні. Інноваційний зональний блок Medizone X3000 в поєднанні з двома шарами латексу забезпечує моделі високу точкову еластичність.
      Матрац X6
      Матрац X6
      Модель з помірною жорсткістю однієї із сторін, яка дарує незрівнянні відчуття комфорту за рахунок прекрасної підтримки хребта. Виготовлена на основі SkyPocket X3000 — найвищого із можливих пружинних блоків.
       Матрац X5
       Матрац X5
       Найвищий матрац в колекції, створений на базі пружинного блоку-велетня SkyPocket та особливого виду латексу — Latex Pro. Модель гарантує відчуття насправді королівського відпочинку і комфорту.

        Що надає жорсткості матрацу?

        Щоб надати матрацу додаткову жорсткість, застосовується декілька видів матеріалів. У моделях для немовлят та в дитячих матрацах найчастіше використовується кокосова койра. Цей природний матеріал з волокон кокосових горіхів крім безпосередньо жорсткості має низку цінних якостей: стійкий до деформацій, добре пропускає повітря і не викликає алергії.

        Окрім койри в жорстких матрацах Vegas використовується термоволокно з повсті, спресованого при високій температурі. Завдяки цьому матеріалу підвищується жорсткість матраца і його стійкість до зношування.

        Жорсткість матраца може забезпечуватися і за рахунок відповідних за властивостями синтетичних матеріалів, які мають свої переваги: вони безпечні, довговічні і доступні за ціною.

        Сон на жорсткому матраці

        Сон на жорсткому ортопедичному матраці корисний як для незміцнілого дитячого хребта, так і для здорового відпочинку окремих категорій дорослих. Наприклад, лікарі радять жорсткий матрац людям з надмірною масою тіла, при травмах і хворобах спини і в післяопераційному періоді. А ще у жорстких матраців просто є свої шанувальники, які люблять спати на рівній, твердій поверхні.

        Варто враховувати, що сприйняття жорсткості матраца дуже суб'єктивне: кожною людиною вона відчувається по-різному. Матраци Vegas розроблені з урахуванням спеціальної шкали жорсткості, значення якої залежать від зросту та ваги. Відповідно до цього, матраци з високим рівнем жорсткості рекомендуються для людей низького і середнього зросту з вагою більше 80 кг. Перед покупкою бажано самому звірити теорію з практикою - полежати на обраному матраці і прислухатися до своїх відчуттів.