безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Жорсткі матраци

М'яка постіль підходить далеко не всім. Для дітей і підлітків жорсткий матрац є класичним інструментом формування правильної постави. Деяким дорослим людям медики теж наказують спати на жорсткому - це сприяє здоров'ю хребта. Під маркою Vegas представлений хороший вибір жорстких ортопедичних матраців на базі різних матеріалів.
Матрац X3 (ve)
Матрац X3 (ve)
Модель для тих, хто хто надає перевагу матрацам середньої жорсткості в premium-виконанні. Інноваційний зональний блок Medizone X3000 в поєднанні з двома шарами латексу забезпечує моделі високу точкову еластичність.
  Матрац F1 (КБ)
  Матрац F1 (КБ)
  Найжорсткіша модель в колекції для власників солідної статури, які віддають перевагу простим і надійним конструкціям. Матрац комфортної жорсткості для здорового сну.
   Матрац M4 (vm)
   Матрац M4 (vm)
   Модель, яка ідеально підходить дорослим, підліткам і дітям. Щільно розміщені пружини і жорстка кокосова койра забезпечують правильну підтримку хребта, а різна пружність сторін дозволить ефективно використовувати матрац навіть коли дитина підросте.
    Матрац L2 (vl)
    Матрац L2 (vl)
    Цей жорсткий безпружинний матрац ідеально підходить для формування постави підлітків. Кокосова койра і пружний латекс забезпечить організму, який підростає, комфортну надійну підтримку.
     Матрац X5 (ve)
     Матрац X5 (ve)
     Високий односторонній матрац на базі пари пружинних блоків Medizone та інноваційного матеріалу AquaGel з вкрапленнями гелю з ефектом охолодження. Модель гарантує відчуття королівського відпочинку й комфорту.
      Матрац X6 (ve)
      Матрац X6 (ve)
      Одностороння висока модель, яка дарує ні з чим не порівнянні відчуття комфорту. Чудову підтримку хребта забезпечує вивірена комбінація шарів латексу й подвійного пружинного блоку Medizone.

       Що надає жорсткості матрацу?

       Щоб надати матрацу додаткову жорсткість, застосовується декілька видів матеріалів. У моделях для немовлят та в дитячих матрацах найчастіше використовується кокосова койра. Цей природний матеріал з волокон кокосових горіхів крім безпосередньо жорсткості має низку цінних якостей: стійкий до деформацій, добре пропускає повітря і не викликає алергії.

       Окрім койри в жорстких матрацах Vegas використовується термоволокно з повсті, спресованого при високій температурі. Завдяки цьому матеріалу підвищується жорсткість матраца і його стійкість до зношування.

       Жорсткість матраца може забезпечуватися і за рахунок відповідних за властивостями синтетичних матеріалів, які мають свої переваги: вони безпечні, довговічні і доступні за ціною.

       Сон на жорсткому матраці

       Сон на жорсткому ортопедичному матраці корисний як для незміцнілого дитячого хребта, так і для здорового відпочинку окремих категорій дорослих. Наприклад, лікарі радять жорсткий матрац людям з надмірною масою тіла, при травмах і хворобах спини і в післяопераційному періоді. А ще у жорстких матраців просто є свої шанувальники, які люблять спати на рівній, твердій поверхні.

       Варто враховувати, що сприйняття жорсткості матраца дуже суб'єктивне: кожною людиною вона відчувається по-різному. Матраци Vegas розроблені з урахуванням спеціальної шкали жорсткості, значення якої залежать від зросту та ваги. Відповідно до цього, матраци з високим рівнем жорсткості рекомендуються для людей низького і середнього зросту з вагою більше 80 кг. Перед покупкою бажано самому звірити теорію з практикою - полежати на обраному матраці і прислухатися до своїх відчуттів.