безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Матраци для дітей

Дитинство - це період бурхливого росту, найважливіший етап у формуванні осанки. Тому так важливо забезпечити дитині безпечне і правильне місце для сну. Цю задачу успішно виконують дитячі матраци Vegas.
Дитячий матрац Teddy
Дитячий матрац Teddy
Мініатюрний матрацик із кокосової койри, ідеально пасуватиме до ліжечок для немовлят.
  Дитячий матрац Coco
  Дитячий матрац Coco
  Жорсткий матрац із кокосової койри, ідеально підходить для найменших.
   Дитячий матрац Spring
   Дитячий матрац Spring
   Високий пружний матрац на базі пружинного блоку Mini Bonnell забезпечить здоровий відпочинок дітям віком від 2 до 4 років
    Дитячий матрац Cocolatex
    Дитячий матрац Cocolatex
    Асиметричний матрац із м'якою латексною плитою з верхнього боку. Універсальне рішення для дітей віком до 2 років.
     Дитячий матрац Magic
     Дитячий матрац Magic
     Збалансована модель на основі справді магічної комбінації жорстких і еластичних властивостей кокосової койри і латексу.
      Дитячий матрац Prince
      Дитячий матрац Prince
      Повноцінний високий ортопедичний матрац в мініатюрі — незалежні пружини Mini TFK, латекс і кокосова койра.

       Дитячий матрац як фундамент для здоров'я дитини

       Дитячий хребет часто страждає від надмірного навантаження та неправильного положення тіла: порушення постави, сколіози - дуже поширена проблеми. Захистити організм що росте та компенсувати денні навантаження допоможе здоровий сон на матраці Vegas із спеціальної лінії для дітей Vegas Kids.

       У дитячому віці закладається фундамент здоров'я на все майбутнє життя. Будь-який лікар-ортопед підтвердить: для формування правильної постави ліжко повинна давати добру опору хребту, тому дитині бажано спати на досить жорсткому матраці..

       Дитячий матрац Vegas надійно підтримує спину дитини, сприяє правильному фізичному розвитку. Базовий компонент, який забезпечує жорсткість дитячих матраців Vegas - кокосова койра. Це природне волокно, яке покриває зовнішню оболонку кокосового горіха. Ряд цінних властивостей робить її ідеальним матеріалом для виробництва дитячих матраців.

       Перш за все, це жорсткість. Щільні волокна, просочені латексом для додаткової пружності, дозволяють відмінно підтримувати хребет під час сну. На такому матеріалі вага тіла розподіляється рівномірно, на ньому дуже комфортно лежати. Також койра відрізняється чудовими теплоізоляційними властивостями, високою гігроскопічністю і гігієнічністю.

       Чи безпечна койра для здоров'я дітей?

       В інтернеті зустрічаються думки, що матраци з койри шкідливі для дітей з-за нібито виділяємого формальдегіду. Відносно виробів компанії Vegas вони не мають під собою жодної підстави. У койри, яку застосовують на виробництві Vegas, немає шкідливих хімічних сполук, алергенів, барвників. Висока якість і повну безпеку всіх матеріалів в дитячих матрацах Vegas підтверджують європейські сертифікати якості. Важливо довіряти сон своєї дитини перевіреним, надійним виробникам - і тоді за його здоров'я і комфорт можна бути спокійним.