безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Кокосові матраци

Кокосова койра - чудовий натуральний матеріал, що ідеально підходить для виробництва матраців. Він надає їм комфортну жорсткість, яка доповнює ортопедичний ефект. Кокосові матраци Vegas - це приклад органічно злиття кращих природних якостей і сучасних технологій.
Дитячий матрац Teddy
Дитячий матрац Teddy
Мініатюрний матрацик із кокосової койри, ідеально пасуватиме до ліжечок для немовлят.
  Дитячий матрац Coco
  Дитячий матрац Coco
  Жорсткий матрац із кокосової койри, ідеально підходить для найменших.
   Дитячий матрац Cocolatex
   Дитячий матрац Cocolatex
   Асиметричний матрац із м'якою латексною плитою з верхнього боку. Універсальне рішення для дітей віком до 2 років.
    Дитячий матрац Magic
    Дитячий матрац Magic
    Збалансована модель на основі справді магічної комбінації жорстких і еластичних властивостей кокосової койри і латексу.
     Матрац L2 (vl)
     Матрац L2 (vl)
     Цей жорсткий безпружинний матрац ідеально підходить для формування постави підлітків. Кокосова койра і пружний латекс забезпечить організму, який підростає, комфортну надійну підтримку.
      Матрац L4 (vl)
      Матрац L4 (vl)
      Модель для тих, хто високо цінує природні якості латексу і потребує особливої підтримки тіла. Моноліт латексу з п'ятьма зонами жорсткості забезпечує виразний ортопедичний ефект.
       Матрац L3 (vl)
       Матрац L3 (vl)
       Матрац на основі тризонного латексного моноліту поєднує в собі корисні властивості натуральних компонентів. Він прекрасно підтримує тіло, дозволяючи вибирати більш або менш жорстку сторону.
        Матрац L6 (vl)
        Матрац L6 (vl)
        Гарантований хіт для прихильників натуральних матеріалів, створений на основі об'єднання жорсткості кокосової койри та пружності особливого виду premium-латексу із підвищеною щільністю.

         Що таке кокосова койра?

         Кокосовой койрой називають волокна зовнішньої оболонки кокосових горіхів. У перекладі з індійського діалекту «койра» означає «мотузка, шнурок». Цей міцний і зносостійкий матеріал знаходить своє застосування в різних сферах - від автопрому до садівництва, але найбільш типовий для меблевої промисловості. Кокосова койра є екологічним і довговічним матеріалом, на основі якого виробляються ортопедичні матраци Vegas.

         За що відповідає кокосова койра в матраці?

         Одним з найважливіших якостей койри є жорсткість. У кокосовому волокні міститься природний полімер лігнін, який і надає йому твердість. Щоб зробити койру більш пружною і гнучкою, її просочують латексом. Такий вдосконалений матеріал забезпечує зручність під час сну і дає надійну підтримку хребту.

         На цьому переваги кокосових матраців не закінчуються. Плити з койри мають відмінну теплоізоляцію, що допомагає підтримувати комфортний температурний режим для сплячої людини. Латексна просочення не дозволяє матеріалу вбирати вологу, запобігає розмноженню шкідливих мікроорганізмів і пилових кліщів. Тому кокосові матраци гігієнічні та безпечні.

         Яку койру ми використовуємо в матрацах Vegas

         Кокосова койра, яка використовується в матрацах Vegas, вироблена відповідно до найвищих стандартів якості. Завдяки своїй жорсткості кокосові матраци Vegas можуть бути рекомендовані як для новонароджених, так і дітей старшого віку: вони сприяють здорової поставі і правильному формуванню вигинів хребта. Однак цей вид матраців безумовно підійде і дорослим — тим хто віддає перевагу сну на твердій поверхні або дотримується рекомендацій ортопеда.