(044) 221 22 08
09:00-20:00 (робочі дні)
10:00-18:00 (вихідні)

Латексні матраци

Дитячий матрац Cocolatex
Дитячий матрац Cocolatex
Асиметричний матрац із м'якою латексною плитою з верхнього боку. Універсальне рішення для дітей віком до 2 років.
  Дитячий матрац Magic
  Дитячий матрац Magic
  Збалансована модель на основі справді магічної комбінації жорстких і еластичних властивостей кокосової койри і латексу.
   Матрац L1
   Матрац L1
   Матрац із моноліту натурального латексу з трьома зонами жорсткості, який підтримує тіло в природному, анатомічно правильному положенні. Модель для тих, хто хоче бути в гармонії з собою і природою!
    Матрац L2
    Матрац L2
    Цей жорсткий безпружинний матрац ідеально підходить для формування постави підлітків. Кокосова койра і пружний латекс забезпечить організму, який підростає, комфортну надійну підтримку.
     Матрац L4
     Матрац L4
     Модель для тих, хто високо цінує природні якості латексу і потребує особливої підтримки тіла. Моноліт латексу з п'ятьма зонами жорсткості забезпечує виразний ортопедичний ефект.
      Матрац L5
      Матрац L5
      Модель для абсолютних максималістів на основі найвищого із можливих латексного моноліту з сімома зонами жорсткості. Природна пружність і унікальний ортопедичний ефект.
       Матрац L3
       Матрац L3
       Матрац на основі тризонного латексного моноліту поєднує в собі корисні властивості натуральних компонентів. Він прекрасно підтримує тіло, дозволяючи вибирати більш або менш жорстку сторону.
        Матрац L6
        Матрац L6
        Гарантований хіт для прихильників натуральних матеріалів, створений на основі об'єднання жорсткості кокосової койри та пружності особливого виду premium-латексу із підвищеною щільністю.