безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Латексні матраци

За свою пружність латекс часто називають ідеальним матеріалом для виробництва матраців. Його отримують у процесі спінення молочного соку гевеї бразильської (також відомої як «каучукове дерево»), яку вирощують на плантаціях в ряді тропічних країн. Після змішування спіненого соку зі стабілізуючими добавками та термічної обробки отримуємо еластичний дрібнопористий матеріал з прекрасною здатністю до оборотних деформацій.
Дитячий матрац Cocolatex
Дитячий матрац Cocolatex
Асиметричний матрац із м'якою латексною плитою з верхнього боку. Універсальне рішення для дітей віком до 2 років.
  Дитячий матрац Magic
  Дитячий матрац Magic
  Збалансована модель на основі справді магічної комбінації жорстких і еластичних властивостей кокосової койри і латексу.
   Матрац M1 (vm)
   Матрац M1 (vm)
   Незамінна модель для професіоналів, які відчувають постійні емоційні і фізичні навантаження. Безпрограшний варіант за ступенем комфорту завдяки чудовому поєднанню жорсткості та пружності.
    Матрац X3 (ve)
    Матрац X3 (ve)
    Модель для тих, хто хто надає перевагу матрацам середньої жорсткості в premium-виконанні. Інноваційний зональний блок Medizone X3000 в поєднанні з двома шарами латексу забезпечує моделі високу точкову еластичність.
     Матрац F5 (КБ)
     Матрац F5 (КБ)
     Ідеальна модель для любителів спального місця середньої жорсткості. Вивірений баланс пружинного блоку і натуральних матеріалів гарантує оптимальну підтримку хребта.
      Матрац F2 (КБ)
      Матрац F2 (КБ)
      Універсальна модель для тих, хто шукає компроміс між жорсткістю і м'якістю. Збалансована комбінація латексу, шарів Orto Hemp і пружинного блоку забезпечить максимальну зручність сну.
       Матрац M4 (vm)
       Матрац M4 (vm)
       Модель, яка ідеально підходить дорослим, підліткам і дітям. Щільно розміщені пружини і жорстка кокосова койра забезпечують правильну підтримку хребта, а різна пружність сторін дозволить ефективно використовувати матрац навіть коли дитина підросте.
        Матрац L2 (vl)
        Матрац L2 (vl)
        Цей жорсткий безпружинний матрац ідеально підходить для формування постави підлітків. Кокосова койра і пружний латекс забезпечить організму, який підростає, комфортну надійну підтримку.
         Матрац M3 (vm)
         Матрац M3 (vm)
         Матрац для тих, хто має підвищені вимоги до якості та надійності спального місця. Створює розслаблюючий мікромасажний ефект навіть під максимальними навантаженнями.
          Матрац L1 (vl)
          Матрац L1 (vl)
          Матрац із моноліту натурального латексу з трьома зонами жорсткості, який підтримує тіло в природному, анатомічно правильному положенні. Модель для тих, хто хоче бути в гармонії з собою і природою!
           Матрац X2 (ve)
           Матрац X2 (ve)
           Перлина колекції ексклюзивних моделей — перший по-справжньому розкішний матрац, орієнтований на тих, хто готовий до нових відчуттів. Модель з масажним ефектом, створена для любителів поніжитися в ліжку якнайдовше.
            Матрац L5 (vl)
            Матрац L5 (vl)
            Модель для абсолютних максималістів на основі найвищого із можливих латексного моноліту з сімома зонами жорсткості. Природна пружність і унікальний ортопедичний ефект.
             Матрац L4 (vl)
             Матрац L4 (vl)
             Модель для тих, хто високо цінує природні якості латексу і потребує особливої підтримки тіла. Моноліт латексу з п'ятьма зонами жорсткості забезпечує виразний ортопедичний ефект.
              Матрац L3 (vl)
              Матрац L3 (vl)
              Матрац на основі тризонного латексного моноліту поєднує в собі корисні властивості натуральних компонентів. Він прекрасно підтримує тіло, дозволяючи вибирати більш або менш жорстку сторону.
               Матрац X4 (ve)
               Матрац X4 (ve)
               «Золота середина» ексклюзивної колекції. Матрац підійде тим, хто не любить надто м'які або надто жорсткі моделі, але при цьому має підвищені вимоги до ортопедичного ефекту та витривалості матраца.
                Матрац L6 (vl)
                Матрац L6 (vl)
                Гарантований хіт для прихильників натуральних матеріалів, створений на основі об'єднання жорсткості кокосової койри та пружності особливого виду premium-латексу із підвищеною щільністю.
                 Матрац X5 (ve)
                 Матрац X5 (ve)
                 Високий односторонній матрац на базі пари пружинних блоків Medizone та інноваційного матеріалу AquaGel з вкрапленнями гелю з ефектом охолодження. Модель гарантує відчуття королівського відпочинку й комфорту.
                  Матрац X6 (ve)
                  Матрац X6 (ve)
                  Одностороння висока модель, яка дарує ні з чим не порівнянні відчуття комфорту. Чудову підтримку хребта забезпечує вивірена комбінація шарів латексу й подвійного пружинного блоку Medizone.
                   Матрац X7 (ve)
                   Матрац X7 (ve)
                   Топова модель з рекордною кількістю пружин на одиницю площі. Цей матрац забезпечить максимально можливий ортопедичний ефект, гарантує неперевершене задоволення від відпочинку.

                    Що означає матрац з натурального латексу?

                    Слід зазначити, що натуральний латекс досить рідко використовується в промисловості через високу ціну та браком стабільності. Вироби з натурального латексу не володіють високим запасом міцності і швидко руйнуються в процесі експлуатації. Широке расповсюдження отримали суміші натурального та синтетичного латексу, які нічим не поступаються за властивостями каучуку природного походження, а іноді й перевершують його по характеристикам. Провідні виробники меблевого латексу після багатьох років досліджень досягли майже ідеальної формули суміші, що дозволяє отримувати матеріал з зразковими експлуатаційними показниками.

                    У матрацах Vegas використовується тільки латекс від європейських виробників з сертифікатами відповідності міжнародним стандартам EuroLATEX або QUL Naturlatex, що гарантує високу якість і повну безпеку матеріалу.

                    Властивості та ефекти латексу

                    Споживачі регулярно відмічають унікальний комфорт латексної підтримки, що поєднує пружність з м'якою еластичністю. Латекс відмінно справляється із завданням створення ортопедичного ефекту - як у поєднанні з блоками незалежних пружин, так і у вигляді монолітів зі спеціальною перфорацією, що імітує пружини. Він довговічний і практично не схильний до просідання, а відмінна вентиляційність і природна стійкість до цвілі та пилових кліщів завершують образ оптимального матеріалу для виробництва матраців.

                    У продуктах Vegas також широко використовується Climalatex - вдосконалений латекс, який за рахунок збільшеної вчетверо пористості здатний забезпечити спальному місцю неповторний мікроклімат. Плити з Climalatex мають спеціальне рельєфне профілювання у вигляді гірок, що додає однієї зі сторін матраца легкий мікромассажний ефект.

                    Всі переваги латексу можна гідно оцінити як в пружинних матрацах Vegas, де він присутній у вигляді шарів, що регулюють жорсткість, так і в спеціальній колекції Vegas Ecolatex, всі моделі якої створені на базі латексних монолітів різної висоти і конструкції.