безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Матраци з пам'яттю форми

У 1966 році NASA успішно завершило проект по розробці матеріалу, який би дозволив космонавтам легше переносити неймовірні перевантаження під час зльоту. Результатом 4-річних досліджень став спінений полімер, ключовою властивостю якого була здатність швидко і точно адаптуватися до фігури людини, створюючи ефект занурення, а після зняття навантаження повільно відновлювати форму. Через деяку затримку в поверненні до початкового стану матеріал і отримав назву «memory foam» - «піна з ефектом пам'яті» (англ.).
Матрац A4 (va)
Матрац A4 (va)
Модель для прихильників активного способу життя та шанувальників ергономічних матеріалів. Матрац об'єднав у собі три види високоеластичної піни, що дозволило добитися абсолютно нового рівня комфорту.
  Матрац A5 (va)
  Матрац A5 (va)
  Проста і функціональна модель на базі космічних технологій. Шар Vegaflex забезпечує надійну підтримку тіла, а матеріал з ефектом пам'яті MemoryFoam створює неповторний ефект огортання.
   Матрац X1 (ve)
   Матрац X1 (ve)
   Матрац припаде до смаку любителям неперевершеного комфорту і дозволить вибирати трохи більшу або трохи меншу м'яку сторону. Огортувальний ефект MemoryFoam попестить тіло відчуттям невагомості і подарує повне розслаблення.
    Матрац F6 (КБ)
    Матрац F6 (КБ)
    Матрац середньої жорсткості на основі зонального блоку незалежних пружин Medizone R1000 і віскоеластичного матеріалу MemoryFoam з ефектом пам'яті форми.
     Матрац F7 (КБ)
     Матрац F7 (КБ)
     Середньом’яка/середня модель з плитою латексу з одного боку блоку незалежних пружин Medizone R1000 і з конопляним полотном та меморі з іншого. Відмінні компоненти і нічого зайвого!
      Матрац M2 (vm)
      Матрац M2 (vm)
      Суперміцний і при цьому дуже зручний матрац, створений з використанням високотехнологічного матеріалу з пам'яттю форми. Витримує навантаження до 150 кг і створює ефект огортання.

       MemoryFoam в матрацах

       У 1990-х роках, після ряду модифікацій, матеріал починає широко використовуватися в споживчих товарах. Але по-справжньому його властивості оцінили виробники матраців. Завдяки здатності MemoryFoam в'язко поглинати тиск тіла, створюючи неповторне відчуття невагомості, матраци на його основі стали справжнім хітом, незмінно лідируючи в опитуваннях споживачів.

       «Магія» пам'яті форми є наслідком основної властивості MemoryFoam - в'язкопружності (в'язкоеластичності). Матеріал володіє одночасно в'язкістю, м'яко деформуючись під навантаженням, і пружністю, плавно відновлюючи початкову форму.

       Незалежно від пози людини під час сну, в'язкопружня піна делікатно мінімізує тиск на хребет та суглоби. Протидія матеріалу навантаженню настільки м'яке і ніжне, що лікарі часто рекомендують матраци з MemoryFoam пацієнтам з ризиком виникнення виразок і пролежнів.

       Моделі матраців з MemoryFoam від Vegas

       Якщо м'якість що обволікає вам до душі, в колекціях Vegas ви знайдете широкий вибір моделей з MemoryFoam - як безпружинних матраців, так і матраців, в яких ефект пам'яті форми гармонійно поєднується з ортопедичним ефектом пружинного блоку. У матрацах Vegas застосовуються тільки в'язко-еластичні матеріали європейського виробництва, висока якість яких підтверджена міжнародними сертифікатами якості.

       Матраци з в'язкоеластичний піною - це оптимальний вибір для шанувальників затишного м'якого ліжка, яке зігріє холодними зимовими ночами і в якій навіть рух партнера уві сні не створять незручностей.