безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Матраци середньої жорсткості

Однією з ключових характеристик матраців є жорсткість. Якою вона має бути? У величезному асортименті виробів, представлених в магазинах, так легко заблукати і розгубитися. На щастя, зазвичай існує універсальний варіант - матраци середньої жорсткості. Вони підійдуть більшості дорослих людей без серйозних проблем з хребтом.
Матрац A4 (va)
Матрац A4 (va)
Модель для прихильників активного способу життя та шанувальників ергономічних матеріалів. Матрац об'єднав у собі три види високоеластичної піни, що дозволило добитися абсолютно нового рівня комфорту.
  Матрац A5 (va)
  Матрац A5 (va)
  Проста і функціональна модель на базі космічних технологій. Шар Vegaflex забезпечує надійну підтримку тіла, а матеріал з ефектом пам'яті MemoryFoam створює неповторний ефект огортання.
   Матрац M1 (vm)
   Матрац M1 (vm)
   Незамінна модель для професіоналів, які відчувають постійні емоційні і фізичні навантаження. Безпрограшний варіант за ступенем комфорту завдяки чудовому поєднанню жорсткості та пружності.
    Матрац Compact 2
    Матрац Compact 2
    Оптимальне поєднання ортопедичного ефекту пружинного блоку і пружності пінного матеріалу. У компактній рулонної упаковці.
     Матрац X1 (ve)
     Матрац X1 (ve)
     Матрац припаде до смаку любителям неперевершеного комфорту і дозволить вибирати трохи більшу або трохи меншу м'яку сторону. Огортувальний ефект MemoryFoam попестить тіло відчуттям невагомості і подарує повне розслаблення.
      Матрац S2
      Матрац S2
      Середньом'який матрац зі сторонами різної жорсткості на основі пружин Medizone та інноваційного матеріалу Vegaflex®.
       Матрац F5 (КБ)
       Матрац F5 (КБ)
       Ідеальна модель для любителів спального місця середньої жорсткості. Вивірений баланс пружинного блоку і натуральних матеріалів гарантує оптимальну підтримку хребта.
        Матрац F2 (КБ)
        Матрац F2 (КБ)
        Універсальна модель для тих, хто шукає компроміс між жорсткістю і м'якістю. Збалансована комбінація латексу, шарів Orto Hemp і пружинного блоку забезпечить максимальну зручність сну.
         Матрац M2 (vm)
         Матрац M2 (vm)
         Суперміцний і при цьому дуже зручний матрац, створений з використанням високотехнологічного матеріалу з пам'яттю форми. Витримує навантаження до 150 кг і створює ефект огортання.
          Матрац L1 (vl)
          Матрац L1 (vl)
          Матрац із моноліту натурального латексу з трьома зонами жорсткості, який підтримує тіло в природному, анатомічно правильному положенні. Модель для тих, хто хоче бути в гармонії з собою і природою!
           Матрац X2 (ve)
           Матрац X2 (ve)
           Перлина колекції ексклюзивних моделей — перший по-справжньому розкішний матрац, орієнтований на тих, хто готовий до нових відчуттів. Модель з масажним ефектом, створена для любителів поніжитися в ліжку якнайдовше.
            Матрац L5 (vl)
            Матрац L5 (vl)
            Модель для абсолютних максималістів на основі найвищого із можливих латексного моноліту з сімома зонами жорсткості. Природна пружність і унікальний ортопедичний ефект.
             Матрац L4 (vl)
             Матрац L4 (vl)
             Модель для тих, хто високо цінує природні якості латексу і потребує особливої підтримки тіла. Моноліт латексу з п'ятьма зонами жорсткості забезпечує виразний ортопедичний ефект.
              Матрац L3 (vl)
              Матрац L3 (vl)
              Матрац на основі тризонного латексного моноліту поєднує в собі корисні властивості натуральних компонентів. Він прекрасно підтримує тіло, дозволяючи вибирати більш або менш жорстку сторону.
               Матрац X4 (ve)
               Матрац X4 (ve)
               «Золота середина» ексклюзивної колекції. Матрац підійде тим, хто не любить надто м'які або надто жорсткі моделі, але при цьому має підвищені вимоги до ортопедичного ефекту та витривалості матраца.
                Матрац X6 (ve)
                Матрац X6 (ve)
                Одностороння висока модель, яка дарує ні з чим не порівнянні відчуття комфорту. Чудову підтримку хребта забезпечує вивірена комбінація шарів латексу й подвійного пружинного блоку Medizone.
                 Матрац X7 (ve)
                 Матрац X7 (ve)
                 Топова модель з рекордною кількістю пружин на одиницю площі. Цей матрац забезпечить максимально можливий ортопедичний ефект, гарантує неперевершене задоволення від відпочинку.

                  Переваги матраца середньої жорсткості

                  При визначенні жорсткості матраца потрібно враховувати вагу людини, яка буде ним користуватися. Якщо вага укладається в діапазон від 50 до 90 кілограмів, можна сміливо зупинятися на матраці середньої жорсткості.

                  В інтернет-магазинах клієнти найчастіше купують саме матраци середньої жорсткості. При відсутності можливості перевірити матрац своєю спиною такий крок можна назвати безпрограшним. Окрім того, це вдале компромісне рішення для сімейних пар з суттєвою різницею у вазі.

                  Матраци середньої жорсткості компанії Vegas

                  Серед матраців Vegas моделі середньої жорсткості очікувано користуються найбільшою популярністю у покупців. Тому такий рівень жорсткості разом з модифікаціями (среднем'який та среднежорсткий) найбільш характерний для більшості колекцій, що становлять модельний ряд Vegas. Моделі із середнім рівнем жорсткості можна знайти серед матраців різних видів. Вони можуть бути пружинні і безпружинні, з натуральними, штучними або комбінованими компонентами, мати різні розміри. Але, якщо взяти за головну характеристику жорсткість, розібратися в цьому різноманітті буде набагато простіше і зручніше.

                  Якщо ви хочете уникнути мук вибору і при цьому придбати якісний і комфортний матрац, моделі середньої жорсткості від Vegas - те, що вам потрібно. Це відмінно збалансовані за властивостями матраци, які забезпечують тілу здорове положення і максимальне розслаблення. На зручному ортопедичному матраці Vegas ваш сон буде глибоким і приємним, а кожний ранок - добрим.