безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Скручені матраци

Значний розмір матраца робить серйозною проблемою його транспортування і внесок в приміщення. Найчастіше для цього потрібні зусилля кількох людей і місткий транспортний засіб. Одним з найбільш елегантних рішень цієї проблеми стало скручування матраців на етапі виробництва в рулон, а потім укладення в компактну вакуумну упаковку.
Матрац A4 (va)
Матрац A4 (va)
Модель для прихильників активного способу життя та шанувальників ергономічних матеріалів. Матрац об'єднав у собі три види високоеластичної піни, що дозволило добитися абсолютно нового рівня комфорту.
  Матрац A5 (va)
  Матрац A5 (va)
  Проста і функціональна модель на базі космічних технологій. Шар Vegaflex забезпечує надійну підтримку тіла, а матеріал з ефектом пам'яті MemoryFoam створює неповторний ефект огортання.
   Матрац Compact 2
   Матрац Compact 2
   Оптимальне поєднання ортопедичного ефекту пружинного блоку і пружності пінного матеріалу. У компактній рулонної упаковці.

    Особливості скручування матраців

    Технологія вакуумного скручування матраців була розроблена в 80-х роках XX століття. За допомогою спеціального преса матрац стискають до 10-15% його початкової висоти і скручують в рулон. Потім упаковують в міцний поліетилен і відкачують повітря, наглухо запаюючи пакувальні шви.

    Як правило, в скрученому вигляді постачають безпружинні матраци з латексу, пінополіуретанів і в'язкоеластичних матеріалів (MemoryFoam). Частина пружинних матраців також може бути поміщена в рулонну упаковку за допомогою спеціального обладнання. Матраци з кокосовою койрою в рулон не звертають через слабку стійкість цього матеріалу до сильних вигинів - скручування руйнує цілісність спресованих кокосових плит.

    Хоча більшість скручених матраців за лічені години відновлює форму на 70-80%, повне відновлення займає від 24 до 48 годин. Щоб підготувати матрац у вакуумній упаковці до використання необхідно:

    1. розпакувати і розгорнути його на ліжку;
    2. залишити на деякий час для насичення повітрям і відновлення первинної форми.

    Скручені матраци після розпакування можуть мати легкий специфічний запах. Це пояснюється накопиченням у вакуумній упаковці т.зв. «Запаху нових меблів» - природних випарів, що виділяються компонентами матраца. Позбутися його допоможе інтенсивне провітрювання приміщення під час відновлення матраца.

    Важливо пам'ятати, що скручування матраца - одноразовий процес, який здійснюється на виробництві за допомогою спеціального преса. Повторне скручування матраца в домашніх умовах вірогідніше закінчиться його пошкодженням.

    Скручені матраци, незалежно від матеріалів компонентів, більш екологічні - на їх транспортування витрачається значно менше палива. Компактні розміри таких матраців дозволяють продавцям створювати великі складські запаси - що, в свою чергу, забезпечує покупцям можливість купити матрац «день в день» і самостійно доставити його додому, що особливо важливо для швидкого облаштування міської квартири або заміського будинку.