безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

М'які матраци

М'які матраци дарують приємне відчуття ніжності і затишку, тому такі вироби мають чимало шанувальників. Правильно підібраний м'який матрац володіє хорошими ортопедичними властивостями і сприяє здоровому і міцному сну. М'які матраци Vegas, створені із застосуванням сучасних технологій і матеріалів, точно припадуть до смаку любителям поніжитися в ліжку.
Матрац A5 (va)
Матрац A5 (va)
Проста і функціональна модель на базі космічних технологій. Шар Vegaflex забезпечує надійну підтримку тіла, а матеріал з ефектом пам'яті MemoryFoam створює неповторний ефект огортання.
  Матрац X1 (ve)
  Матрац X1 (ve)
  Матрац припаде до смаку любителям неперевершеного комфорту і дозволить вибирати трохи більшу або трохи меншу м'яку сторону. Огортувальний ефект MemoryFoam попестить тіло відчуттям невагомості і подарує повне розслаблення.
   Матрац S2
   Матрац S2
   Середньом'який матрац зі сторонами різної жорсткості на основі пружин Medizone та інноваційного матеріалу Vegaflex®.
    Матрац X2 (ve)
    Матрац X2 (ve)
    Перлина колекції ексклюзивних моделей — перший по-справжньому розкішний матрац, орієнтований на тих, хто готовий до нових відчуттів. Модель з масажним ефектом, створена для любителів поніжитися в ліжку якнайдовше.

     Кому підійдуть м'які матраци

     Жорстким матрацам часто приписують видатні лікувальні та ортопедичні властивості. Але і м'яке ліжко теж здатна забезпечити правильне положення тіла під час сну — важливо лише підібрати матрац з урахуванням своєї комплекції, стану здоров'я і вимог до комфорту. Дорослим людям середнього та високого зросту, які не страждають зайвою вагою, спокійно можна вибирати м'які матраци. При деяких захворюваннях, наприклад міжхребцевої грижі, лікар також порекомендує пацієнту спати на м'якому. Ще одна категорія, для якої оптимально підходять м'які матраци — це ослаблені та люди похилого віку. М'яка постіль в цьому випадку дає хребту і м'язам максимально делікатну підтримку.

     Властивості і характеристики м'яких матраців

     Для надання матрацу м'якості використовуються латекс і сучасні синтетичні матеріали. Основою для компонентів з латексу є сік каучукового дерева, який спінюється за особливою технологією. Такий матеріал володіє комірчастої структурою і прекрасно пропускає повітря. Синтетичні матеріали також мають пористу будову, комфортну пружність і гарні вентиляційні властивості.

     Оскільки відчуття м'якості або жорсткості матраца суб'єктивне, при виборі зручно орієнтуватися на вагу і зріст. Для цього фахівці Vegas підготували спеціальну таблицю, за допомогою якої легко визначити рівень жорсткості матраца відповідно до конкретних параметрів. При грамотному підборі м'які матраци Vegas принесуть тільки користь і забезпечать високий рівень комфорту. За допомогою такого матраца ви створите собі затишне спальне місце, де так приємно дивитися хороші, солодкі сни.