безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Пружинні матраци

Базовим елементом сучасного ортопедичного матраца є т.зв. незалежні пружини, кожна з яких укладена в окремий матерчатий мішечок. Зшиті мішечки утворюють блок (Pocket Spring, TFK і ін.), Але самі пружини працюють абсолютно незалежно. Це і дозволяє матрацу бути ортопедичним - максимально точно підлаштовуватися під форму вашого тіла.
Дитячий матрац Spring
Дитячий матрац Spring
Високий пружний матрац на базі пружинного блоку Mini Bonnell забезпечить здоровий відпочинок дітям віком від 2 до 4 років
  Матрац M1 (vm)
  Матрац M1 (vm)
  Незамінна модель для професіоналів, які відчувають постійні емоційні і фізичні навантаження. Безпрограшний варіант за ступенем комфорту завдяки чудовому поєднанню жорсткості та пружності.
   Дитячий матрац Prince
   Дитячий матрац Prince
   Повноцінний високий ортопедичний матрац в мініатюрі — незалежні пружини Mini TFK, латекс і кокосова койра.
    Матрац X3 (ve)
    Матрац X3 (ve)
    Модель для тих, хто хто надає перевагу матрацам середньої жорсткості в premium-виконанні. Інноваційний зональний блок Medizone X3000 в поєднанні з двома шарами латексу забезпечує моделі високу точкову еластичність.
     Матрац Compact 2
     Матрац Compact 2
     Оптимальне поєднання ортопедичного ефекту пружинного блоку і пружності пінного матеріалу. У компактній рулонної упаковці.
      Матрац F1 (КБ)
      Матрац F1 (КБ)
      Найжорсткіша модель в колекції для власників солідної статури, які віддають перевагу простим і надійним конструкціям. Матрац комфортної жорсткості для здорового сну.
       Матрац X1 (ve)
       Матрац X1 (ve)
       Матрац припаде до смаку любителям неперевершеного комфорту і дозволить вибирати трохи більшу або трохи меншу м'яку сторону. Огортувальний ефект MemoryFoam попестить тіло відчуттям невагомості і подарує повне розслаблення.
        Матрац S2
        Матрац S2
        Середньом'який матрац зі сторонами різної жорсткості на основі пружин Medizone та інноваційного матеріалу Vegaflex®.
         Матрац S3
         Матрац S3
         Симетричний матрац із шарами Vegaflex® і кокосової койри по обидва боки пружинного блоку Medizone.
          Матрац F3 (КБ)
          Матрац F3 (КБ)
          Середньожорстка модель з високими ортопедичними властивостями, яка рекомендується для підлітків. Добре підтримує хребет, формуючи правильну поставу.
           Матрац F5 (КБ)
           Матрац F5 (КБ)
           Ідеальна модель для любителів спального місця середньої жорсткості. Вивірений баланс пружинного блоку і натуральних матеріалів гарантує оптимальну підтримку хребта.
            Матрац F2 (КБ)
            Матрац F2 (КБ)
            Універсальна модель для тих, хто шукає компроміс між жорсткістю і м'якістю. Збалансована комбінація латексу, шарів Orto Hemp і пружинного блоку забезпечить максимальну зручність сну.
             Матрац M2 (vm)
             Матрац M2 (vm)
             Суперміцний і при цьому дуже зручний матрац, створений з використанням високотехнологічного матеріалу з пам'яттю форми. Витримує навантаження до 150 кг і створює ефект огортання.
              Матрац M4 (vm)
              Матрац M4 (vm)
              Модель, яка ідеально підходить дорослим, підліткам і дітям. Щільно розміщені пружини і жорстка кокосова койра забезпечують правильну підтримку хребта, а різна пружність сторін дозволить ефективно використовувати матрац навіть коли дитина підросте.
               Матрац M3 (vm)
               Матрац M3 (vm)
               Матрац для тих, хто має підвищені вимоги до якості та надійності спального місця. Створює розслаблюючий мікромасажний ефект навіть під максимальними навантаженнями.
                Матрац X2 (ve)
                Матрац X2 (ve)
                Перлина колекції ексклюзивних моделей — перший по-справжньому розкішний матрац, орієнтований на тих, хто готовий до нових відчуттів. Модель з масажним ефектом, створена для любителів поніжитися в ліжку якнайдовше.
                 Матрац X4 (ve)
                 Матрац X4 (ve)
                 «Золота середина» ексклюзивної колекції. Матрац підійде тим, хто не любить надто м'які або надто жорсткі моделі, але при цьому має підвищені вимоги до ортопедичного ефекту та витривалості матраца.
                  Матрац X5 (ve)
                  Матрац X5 (ve)
                  Високий односторонній матрац на базі пари пружинних блоків Medizone та інноваційного матеріалу AquaGel з вкрапленнями гелю з ефектом охолодження. Модель гарантує відчуття королівського відпочинку й комфорту.
                   Матрац X6 (ve)
                   Матрац X6 (ve)
                   Одностороння висока модель, яка дарує ні з чим не порівнянні відчуття комфорту. Чудову підтримку хребта забезпечує вивірена комбінація шарів латексу й подвійного пружинного блоку Medizone.
                    Матрац X7 (ve)
                    Матрац X7 (ve)
                    Топова модель з рекордною кількістю пружин на одиницю площі. Цей матрац забезпечить максимально можливий ортопедичний ефект, гарантує неперевершене задоволення від відпочинку.

                     Використання пружин в матрацах

                     Як частини різноманітних механізмів пружини використовуються вже кілька тисячоліть, але в меблевій промисловості їх активне застосування почалося тільки в XIX столітті. Спочатку за допомогою пружин просто підвищували пружність сидінь стільців, але вже в 1871 році німецький конструктор Генріх Вестфаль створив перший пружинний матрац. Ідея популярних сьогодні незалежних пружин в матер'яних чохлах, зшитих в блок, була вперше запропонована і реалізована на початку ХХ століття англійцем Джеймсом Маршаллом.

                     Ефект від пружин в матраці

                     Кожна незалежна пружина в матраці є активною точкою його поверхні. Чим більше таких точок, тим точніше поверхню повторює вигини тіла сплячого. Здатність незалежно реагувати на навантаження різними ділянками поверхні називається точковою еластичністю і є головною умовою ортопедичного ефекту. У пружинних матрацах точкова еластичність пропорційна кількості незалежних пружин. Типові ортопедичні двоспальні моделі містять більше 1000 пружин, а більш дорогі матраци преміум-класу - більш 4000. Під час відпочинку на такому матраці хребет знаходиться в рівному оптимальному положенні, а тіло відчуває рівномірну збалансовану підтримку.

                     У матрацах Vegas використовуються тільки пружини з висококласної сталі від європейських виробників. Бездоганна якість пружинних блоків підтверджує розширена гарантія терміном до 25 років.