безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Безпружинні матраци

Хоча матраци сьогодні і асоціюються з пружинами, слід пам'ятати, що ера пружинних матраців настала тільки в XIX столітті. До цього чоловік століттями спав на безпружинних матрацах-мішках з різними наповнювачами - сіном, пухом, пір'ям, шерстю. Поява блоків незалежних пружин надовго зв'язало поняття «ортопедичний ефект» і «пружинний блок», зробивши безальтернативним вибір матраца для по-справжньому комфортного сну. Але все змінилося до середини XX-го століття, коли з'явилися принципово нові матеріали з видатними ортопедичними властивостями, створені завдяки розвитку науки і вдосконалення промислового виробництва. Безпружинні матраци знову стали реальною альтернативою пружинним.
Дитячий матрац Teddy
Дитячий матрац Teddy
Мініатюрний матрацик із кокосової койри, ідеально пасуватиме до ліжечок для немовлят.
  Дитячий матрац Coco
  Дитячий матрац Coco
  Жорсткий матрац із кокосової койри, ідеально підходить для найменших.
   Дитячий матрац Cocolatex
   Дитячий матрац Cocolatex
   Асиметричний матрац із м'якою латексною плитою з верхнього боку. Універсальне рішення для дітей віком до 2 років.
    Матрац A4 (va)
    Матрац A4 (va)
    Модель для прихильників активного способу життя та шанувальників ергономічних матеріалів. Матрац об'єднав у собі три види високоеластичної піни, що дозволило добитися абсолютно нового рівня комфорту.
     Матрац A5 (va)
     Матрац A5 (va)
     Проста і функціональна модель на базі космічних технологій. Шар Vegaflex забезпечує надійну підтримку тіла, а матеріал з ефектом пам'яті MemoryFoam створює неповторний ефект огортання.
      Дитячий матрац Magic
      Дитячий матрац Magic
      Збалансована модель на основі справді магічної комбінації жорстких і еластичних властивостей кокосової койри і латексу.
       Матрац L2 (vl)
       Матрац L2 (vl)
       Цей жорсткий безпружинний матрац ідеально підходить для формування постави підлітків. Кокосова койра і пружний латекс забезпечить організму, який підростає, комфортну надійну підтримку.
        Матрац L1 (vl)
        Матрац L1 (vl)
        Матрац із моноліту натурального латексу з трьома зонами жорсткості, який підтримує тіло в природному, анатомічно правильному положенні. Модель для тих, хто хоче бути в гармонії з собою і природою!
         Матрац L5 (vl)
         Матрац L5 (vl)
         Модель для абсолютних максималістів на основі найвищого із можливих латексного моноліту з сімома зонами жорсткості. Природна пружність і унікальний ортопедичний ефект.
          Матрац L4 (vl)
          Матрац L4 (vl)
          Модель для тих, хто високо цінує природні якості латексу і потребує особливої підтримки тіла. Моноліт латексу з п'ятьма зонами жорсткості забезпечує виразний ортопедичний ефект.
           Матрац L3 (vl)
           Матрац L3 (vl)
           Матрац на основі тризонного латексного моноліту поєднує в собі корисні властивості натуральних компонентів. Він прекрасно підтримує тіло, дозволяючи вибирати більш або менш жорстку сторону.
            Матрац L6 (vl)
            Матрац L6 (vl)
            Гарантований хіт для прихильників натуральних матеріалів, створений на основі об'єднання жорсткості кокосової койри та пружності особливого виду premium-латексу із підвищеною щільністю.

             Сучасні безпружинні матраци

             Сучасні безпружинні матраци виробляються з латексованої кокосової койри і спінених еластичних матеріалів - натуральних (латекс) або синтетичних (пінополіуретан, піна з пам'яттю форми). За конструкцією безпружинні матраци поділяються на дві групи:

             • з монолітом;
             • з набором плит з різних матеріалів.

             Моноліт є блок з латексу або пінополіуретану висотою не менше 12-14 см, в якому за допомогою серій отворів і надрізів створені зони різної жорсткості. Така обробка забезпечує точкову еластичність поверхні моноліту, що в поєднанні з природною пружністю матеріалу створює стійкий ортопедичний ефект. Для корегування жорсткості моноліт може доповнюватися шарами з спінених матеріалів або кокосової койри.

             Матеріали безпружинних матраців та їх властивості

             Латексована кокосова койра додає матрацу комфортну жорсткість. Саме тому дитячі матраци, переважно жорсткі для забезпечення правильного розвитку опорно-рухової системи дитини, традиційно виконуються на базі плит з кокосової койри.

             Спінені матеріали(латекс, пінополіуретан і т.д.) характеризуються значною пружністю, що дозволяє їм виступати ефективною альтернативою пружинним блокам. Пружність залежить від виду і щільності матеріалу - найбільш пружним традиційно вважається латекс. Крім того, більш щільні матеріали значно стійкіше до зношування. Типовою щільністю латексу є 65-70 кг / м3, а пенополиуретанов - 25-35 кг / м3.

             Особливо варто відзначити в'язко-еластичні матеріали, або матеріали з ефектом пам'яті форми, тому що вони були спеціально створені для того, щоб забезпечити безкомпромісний комфорт відпочинку. Будучи результатом дослідницького проекту в рамках однієї з космічних програм NASA, в'язкоеластичний піна MemoryFoam дарує особливу обволікаючу м'якість, порівнянну з зануренням в невагомість.

             Традиційні пенополіуретани різних видів (Vegaflex, Vegaflex Pro та ін.) в поєднанні з MemoryFoam можна розглядати як дешевшу, але дуже практичну альтернативу латексу. Матраци на їх основі доступні, зручні в експлуатації, можуть поставлятися в практичній вакуумній рулонній упаковці - саме цим обумовлена їх незмінно зростаюча популярність.