безкоштовна лінія
0 800 332 532
12:00-17:00 (щоденно)

Матраци для підлітків

Підлітки прагнуть всіляко підкреслити свою «дорослість», їм важливо мати власний простір. До того ж в цьому віці завершується формування постави, йде активне зростання хребта. Матрац для підлітків Vegas дасть підлітку відчуття самостійності і забезпечить йому правильне положення уві сні.
Матрац M1 (vm)
Матрац M1 (vm)
Незамінна модель для професіоналів, які відчувають постійні емоційні і фізичні навантаження. Безпрограшний варіант за ступенем комфорту завдяки чудовому поєднанню жорсткості та пружності.
  Матрац S2
  Матрац S2
  Середньом'який матрац зі сторонами різної жорсткості на основі пружин Medizone та інноваційного матеріалу Vegaflex®.
   Матрац S3
   Матрац S3
   Симетричний матрац із шарами Vegaflex® і кокосової койри по обидва боки пружинного блоку Medizone.
    Матрац F3 (КБ)
    Матрац F3 (КБ)
    Середньожорстка модель з високими ортопедичними властивостями, яка рекомендується для підлітків. Добре підтримує хребет, формуючи правильну поставу.
     Матрац F5 (КБ)
     Матрац F5 (КБ)
     Ідеальна модель для любителів спального місця середньої жорсткості. Вивірений баланс пружинного блоку і натуральних матеріалів гарантує оптимальну підтримку хребта.
      Матрац M4 (vm)
      Матрац M4 (vm)
      Модель, яка ідеально підходить дорослим, підліткам і дітям. Щільно розміщені пружини і жорстка кокосова койра забезпечують правильну підтримку хребта, а різна пружність сторін дозволить ефективно використовувати матрац навіть коли дитина підросте.
       Матрац L2 (vl)
       Матрац L2 (vl)
       Цей жорсткий безпружинний матрац ідеально підходить для формування постави підлітків. Кокосова койра і пружний латекс забезпечить організму, який підростає, комфортну надійну підтримку.
        Матрац X2 (ve)
        Матрац X2 (ve)
        Перлина колекції ексклюзивних моделей — перший по-справжньому розкішний матрац, орієнтований на тих, хто готовий до нових відчуттів. Модель з масажним ефектом, створена для любителів поніжитися в ліжку якнайдовше.
         Матрац L5 (vl)
         Матрац L5 (vl)
         Модель для абсолютних максималістів на основі найвищого із можливих латексного моноліту з сімома зонами жорсткості. Природна пружність і унікальний ортопедичний ефект.

          Спальне місце підлітка

          Коли дитина вступає в перехідний вік, батьки не завжди усвідомлюють, що їх малюк вже виріс, в тому числі з дитячого ліжечка. У цей час діти ростуть особливо швидко, наздоганяючи за габаритами дорослих, і спальне місце повинне відповідати мінливим параметрам. Типовий односпальний матрац Vegas має розміри 80х190 см - їх з запасом вистачить на весь період юнацтва.

          Чим важливий матрац для підлітка

          Якісний матрац має велике значення для правильного формування та гармонійного розвитку тіла - у підлітків ці процеси йдуть з особливою інтенсивністю. Через часті перевантаження під час навчання діти нерідко мають проблеми з хребтом, а в перехідному віці важливо запобігти їх загостриню або не допустити зовсім. Просте і грамотне рішення – покупка ортопедичного матраца Vegas, який підходить дитині що підросла за розміром і надійно підтримує її спину.

          Складно гарантувати здоровий і комфортний сон, пропонуючи підлітку диван або тахту. Вони можуть бути дуже гарними і модними, але тільки ортопедичний матрац дасть тілу потрібну опору. Економія на повноцінному спальному місці неприпустима, вона може спричинити серйозні проблеми пов'язані з хребтом.

          «Крутий» матрац позитивно впливає не тільки на фізичне здоров'я підлітка, але і на його самооцінку. У цьому віці діти вчаться самостійності, прагнуть будь яким чином відокремитися від дорослих. Для них дуже важливо, відчувати що до них ставляться серйозно і визнають їх право на якісні, дорослі речі. Зручна ліжко - це частина особистої території підлітка. І покупка матраца Vegas - підтвердження того, що батьки вже сприймають дитину як рівного та піклуються про нього по-дорослому.